Yılmaz Vural, genç kadınlarla gecelerde!

Yılmaz Vural, genç kadınlarla gecelerde!

  • 04 Mart 2022 15:28
 
Son olarak Büyükşehir Belediye Erzurumspor'u çalıştıran Yılmaz Vural, önceki gece iki tane genç kadınla Cihangir'deydi. Evli olan ve bir dönem "İki eşim var, ikisini de seviyorum" açıklamasıyla magazin gündemine gelen teknik direktör, kameralara aldırış etmeden samimi tavırlar sergilediği iki esmer güzele, 200 TL bahşiş verdiği çiçekçiden gül aldı.
Kameralara aldırış etmeden, güzelleri aracına alan Vural, çiçekçilere de 200 TL bahşiş verdi. Yılmaz Vural'ın iki esmer güzel ile sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmesi, çevredekiler tarafından, "Yılmaz Hoca ofsayta düştü" şeklinde yorumlandı.
Vural'ın yanındaki kadınlardan birinin birlikte YouTube programı hazırladığı Dilek Yurttaş olduğu ortaya çıktı. Yurttaş'ın Vural'a "Abi" diyerek seslenmesi de dikkatlerde kaçmadı.

"İKİ EŞİM VAR"

Yılmaz Vural, geçtiğimiz yıllarda verdiği bir röportajda, "İki eşim var. Biri Almanya'da, diğeri İstanbul'da. Çok iyi kadınlar. Onlara kıyamadım, ikisinden de vazgeçemedim. İki eşimi de çok seviyorum. Birbirlerini hiç kıskanmazlar, iyi geçinirler. Birlikte gayet güzel yaşıyoruz" demişti.

Tecrübeli antrenör, 2018'de CNN TÜRK’te yayınlanan ‘40’ programında ise “İki kişiye birden aşık olunur mu? Hala iki eşiniz var mı?” sorusuna, "Bu durumu başkası yapsa, ona kızarım. ‘Ne yapıyorsun? Yanlış iş... İnsan iki kadınla olur mu? Bu onlara saygısızlık’ gibi bir sürü olumsuzluklar söylenir, olumlu bir tarafı yok. Ama hayatta başınıza öyle şeyler geliyor ki, bazı şeylerden vazgeçmeniz mümkün olmuyor. Yani çok hoş bir şey mi, değil. Ama böyle bir durum var maalesef. Bu dünyanın en zor şeyi" yanıtını vermişti.