Güncel
Selahattin Paşalı\'dan Aşk dolu bakışlar! \'Eşimin fanıyım\'
Selahattin Paşalı'dan Aşk dolu bakışlar! 'Eşimin fanıyım'

Lara Paşalı ise eşine olan gururunu dile getirerek, "Eşimle gurur duyuyorum, ona fanım. Onun başarısını izlemek harika bir duygu" sözleriyle eşine övgüler yağdırdı.

Güncel
Sanatçı Mustafa Topaloğlu\'ndan esprili paylaşım! \'Ben gittim diye sürgün yedim\'
Sanatçı Mustafa Topaloğlu'ndan esprili paylaşım! 'Ben gittim diye sürgün yedim'

Ünlü sanatçı Mustafa Topaloğlu, Türkiye'nin uzay yolcuğunun başlamasından gurur duyduğunu sosyal medya hesabından paylaştı. Topaloğlu, geçmişte 'uzaylı' lakabıyla anılarak kariyerinin zarar gördüğünü belirtmişti. Ancak şimdi devletin ve hükümetin uzay yolculuğu başlattığını söyleyen sanatçı, gönülde taşıyanlara teşekkür etti. Bu bayramı hepimizin kazandığını ifade eden Topaloğlu, Elon Musk'a da selam gönderdi.

Güncel
Avşar kızından ilk Türk Astronot Alper Gezeravcı\'ya: Ben geldim, seni bekliyorum!
Avşar kızından ilk Türk Astronot Alper Gezeravcı'ya: Ben geldim, seni bekliyorum!

Türkiye'nin ilk astronotu Alper Gezeravcı'nın uzay yolculuğu sosyal medyayı salladı! 43 yaşındaki savaş pilotunun tarihi uçuşuna birçok ünlü isim de destek verdi.

Güncel
Dilan Çiçek Deniz: \'Affedemediğim insanlar var!\'
Dilan Çiçek Deniz: 'Affedemediğim insanlar var!'

Deniz, hayatına henüz karşısına çıkmayan bir hayat arkadaşı olduğunu belirtti ve kariyerini her şeyin önünde tuttuğunu söyledi. "Her zaman kariyerimi tercih ederim. Kariyerim ve mantığım her zaman bir adım öndedir" dedi. Ünlü oyuncu, affedemediği insanlar olduğunu ancak konuşmak istemediğini belirtti.

Güncel
Berrak Tüzünataç: \'Kendime eğlendim, yorumları okumuyorum!\'
Berrak Tüzünataç: 'Kendime eğlendim, yorumları okumuyorum!'

Berrak Tüzünataç, Bebek'te görüntülendi. Gazetecilere poz veren Tüzünataç, dans videosuna yapılan yorumları okumadığını ve sağlığına dikkat ettiğini belirtti. Zayıflığıyla ilgili eleştirilere ise önem vermediğini söyleyen Tüzünataç, Hazar Ergüçlü'nün dansını da beğendiğini ifade etti.

Güncel
Gökhan Özen\'in estetik iddialarıyla gündeme gelmesi hayranlarını şaşırttı!
Gökhan Özen'in estetik iddialarıyla gündeme gelmesi hayranlarını şaşırttı!

Gökhan Özen'in estetik yaptırdığı iddialarıyla gündeme gelen ünlü şarkıcı, bu haberleri yalanladı. Özen, konuyla ilgili olarak "Akıllı lens taktırmıştım, estetik yok" dedi. Özen ayrıca, "Gerçekleri söylüyorum, kimseyi inandırmak zorunda değilim" şeklinde konuştu.

Güncel
Şevval Şahin: Kendimi bir süre aşka kapattım!
Şevval Şahin: Kendimi bir süre aşka kapattım!

Şevval Şahin, Haziran 2021'de ayrıldığı sevgilisi Yiğit Marcus Aral'ı çabuk unutan işletmeci Murat Kazancıoğlu ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ancak çift son aylarda birbirlerini takipten çıkardı ve sosyal medya paylaşımlarını sildi. Resmi bir açıklama olmamış olsa da, bu hamlelerden çiftin ayrıldığı anlaşıldı. Şevval Şahin ise aşk hayatıyla ilgili bir beklentisi olmadığını belirtti ve bu sene İstanbul'da biraz kalıp ev ve işle uğraşmak istediğini söyledi.

Güncel
Tuğba Ekinci: \'Her yer alkolik ve müptezel dolu, artık koca yok\'
Tuğba Ekinci: 'Her yer alkolik ve müptezel dolu, artık koca yok'

Tuğba Ekinci, köpeğiyle objektiflere takılmıştı. Şarkıcı, "Yanınızda ne zaman birini göreceğiz?" sorusuna, "Evlenenler boşanıyor, her yer müptezel dolu. Bütün memleket müptezel" cevabını verdi. Ekinci, eski sevgilisi İbrahim Çelikkol hakkında da konuştu. Polis tarafından kapalı yola girmesi engellenen Ekinci, gazetecilere yanlış anlaşıldığını söyledi.

Güncel
Gupse Özay, lohusalık sürecini anlattı! \'\'Kaygılı Durumum Arşa Çıktı.\"
Gupse Özay, lohusalık sürecini anlattı! ''Kaygılı Durumum Arşa Çıktı."

Gupse Özay, lohusalık sürecini anlattı! ''Kaygılı Durumum Arşa Çıktı.Neyi anlatmak istediğimi biliyordum. Lohusalık yaşanan bir şey ve her annede farklı oluyor."

Güncel
Dilan Çiçek Deniz\'den itiraf! \'Affetmem gerekenleri affettim\'
Dilan Çiçek Deniz'den itiraf! 'Affetmem gerekenleri affettim'

Dilan Çiçek Deniz, "Bugüne kadar hiç birisini affettiniz mi?" sorusuna, "Ben affetmem gerekenleri affettim. Herkesi de affetmem gerekmez. Affetmediklerim de var" cevabını vererek güldü.

Güncel
Ahmet Kural\'dan Murat Cemcir\'le olan küslükleri hakkında yeni açıklama geldi!
Ahmet Kural'dan Murat Cemcir'le olan küslükleri hakkında yeni açıklama geldi!

Ahmet Kural, senaristliğini ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir'in yaptığı, 'Sadık' ve 'Özgür' karakterlerine hayat verdği 'Efsane' filminin Balmumcu’da gerçekleşen basın toplantısında kameralar karşısına geçti.

Güncel
Hande Erçel\'in Bali pozları
Hande Erçel'in Bali pozları

Yazı, birlikte yurt dışında tatil yaparak geçiren çiftten 30 yaşındaki Erçel, son olarak 31.5 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla adından söz ettirdi.