Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay\'dan düğün tarihi açıklaması

Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay'dan düğün tarihi açıklaması

  • 21 Şubat 2022 18:19
 
Türk pop müziğinin başarılı ismi Murat Dalkılıç, geçtiğimiz akşam Jolly Joker Private’ta sahne aldı. Şarkıcıyı dinlemeye gelen oyuncu çift Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay, gazetecilerle konuşarak merak edilen düğün tarihleriyle ilgili açıklama yaptı.
Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy 2 Şubat’ta evlilik yolunda ilk adımı atıp yüzükleri takmışlardı. Sevgililer cumartesi akşamı Jolly Joker Private’taydı. Ortak arkadaşları Murat Dalkılıç’ın şarkıları eşliğinde eğlendiler. Ünlü çift daha sonra gazetecilerle konuşarak merak edilen düğün tarihleriyle ilgili açıklama yaptı.
Yıldız Çağrı Atiksoy, ''Sevgililer günümüz de nişanımız da çok güzel geçti. Nişanımız aile arasında oldu. Pandemiden dolayı çok fazla kişi çağıramadık'' ifadelerini kullandı.
Yıldız Çağrı Atiksoy “Evlilik teklifi nasıl geldi?” sorusuna “Onu söylemem. Çok özel” yanıtını verdi. Berk Oktay, “Nasıl sustum ama! Hanım ne diyorsa o. Doğru yolu bulmak gerekir” diye espri yaptı!

Berk “Nikah ne zaman?” sorusunu da şöyle yanıtladı: "Şu sıralar işlerimiz çok yoğun. Ağustos ya da eylülde nikah olabilir. İstanbul veya Alaçatı’da düğün yapacağız.”

Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, 2020’de karantina döneminde aşk yaşamaya başlamıştı. Oktay, bir yıl önce sevgilisine böyle evlilik teklif etmişti. Yakışıklı oyuncu, el ele tutuştukları bu kareyi, "Beraber yaşlanalım mı?' dedim, 'Evet' dedi" notuyla yayınlamıştı.