Özcan Deniz ve yeni sevgilisi Samar Dadgar hakkında bomba iddia!

Özcan Deniz ve yeni sevgilisi Samar Dadgar hakkında bomba iddia!

  • 21 Şubat 2022 17:42
Eski eşi Feyza Aktan ile olaylı bir şekilde boşanan Özcan Deniz aradığı aşkı buldu. Kendisinden 24 yaş küçük İranlı modacı Samar Dadgar ile aşk yaşamaya başlayan Özcan Deniz, ilişkisini doludizgin yaşamaya devam ediyor.
Deniz, aşk yaşadığı İranlı sevgilisi Samar Dadgar ile geçtiğimiz ay ilk kez fotoğraf paylaşmıştı. Aşklarını magazin basınından uzakta yaşayan ünlü çift, Sevgililer Günü'nde Yeniköy'de bir kebapçıda yemek yedi. Mekan çıkışı görüntülenen Özcan Deniz ve Samar Dadgar hakkında şaşırtan bir iddia ortaya atıldı.
 
Samar Dadgar kameraların görüntü aldığını fark edince sevgilisi Özcan Deniz'in yanından uzaklaştı. Çiftle ilgili bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı.

Söylemezsem Olmaz programında Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan'la evlenmeden önce de genç modacı Samar Dadgar ile beraberlik yaşadığı, boşandıktan sonra tekrar görüşmeye başladığı iddia edildi.
Seren Serengil, Özcan Deniz'in annesinin o zamanlar bu ilişkiye karşı çıktığını söyleyerek, "Bu diğerinden daha beter diyerek oğluna küstü. Annesinin yaşadığı şahit olduğu bir şeyler var" dedi.
Çıkan bu iddiaya Özcan Deniz’in nasıl bir tepki vereceği merak konusu oldu.