Arda Kural\'ın değişimi: \'Eski haline geri dönmüş\'

Arda Kural'ın değişimi: 'Eski haline geri dönmüş'

  • 21 Şubat 2022 15:01
 
Bir dönem psikolojik sorunlar yaşayan ve sıkıntılı günleri atlatan ünlü oyuncu Arda Kural, eski günlerine dönmek için çalışıyor. Psikoz teşhisi konulmasının ardından uzun yıllar hastalıkla mücadele eden Kural, 20 gün de Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi görmüştü.
Geçtiğimiz aylarda kariyeri ve özel hayatıyla yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Arda Kural, ekranlara yeniden dönmeye çalışıyor. Zorlu günleri atlatan 40 yaşındaki oyuncu, sıkı bir diyetle 2 ayda 14 kilo verdi. Kural, "Eski Arda olabilmek için elimden geleni yapıyorum. Sosyal medyada gelen mesajlar en büyük motivasyonum" dedi.
 
Son olarak 'Dilber Ay' filminin galasında görüntülenen Arda Kural'ın son paylaşımı sevenlerini mutlu etti. Kural'ın son halini görenler, "Eski haline geri dönmüş" gibi yorumlar yaptı.
Uzun süredir ekranlardan uzak olan Kural, "Kendi içimde bir savaş başlattım ve bu savaşı kazandım. Artık geri dönüyorum" ifadelerini kullanmıştı.
Özellikle gençliğinde "Leonardo DiCaprio" lakabıyla anılan Arda Kural, Instagram hesabından paylaştığı son fotoğrafla yeniden gündem oldu. İmajını değiştirdiği ve kilo verdiği görülen Kural'ın bu hali sevenlerini mutlu etti. Fotoğrafın altına "Eski haline geri dönmüş" yorumları yapıldı.