Yargı\'nın avukat Ceylin\'i Pınar Deniz ilk kez açıkladı: Meğer hayali gerçek olmuş...

Yargı'nın avukat Ceylin'i Pınar Deniz ilk kez açıkladı: Meğer hayali gerçek olmuş...

  • 07 Ocak 2022 16:27
Yargı'nın avukat Ceylin'i Pınar Deniz ilk kez açıkladı: Meğer hayali gerçek olmuş...
 
Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi 'Yargı'da Ceylin karakterine hayat veren güzel oyuncu Pınar Deniz ile Savcı Ilgaz'ı canlandıran Kaan Urgancıoğlu Hakan Gence'nin programına konuk oldu. Pınar Deniz, küçük yaşlarda günlük tuttuğunu ve dileklerinin neredeyse hepsinin gerçekleştiğini söyledi.
 
 
Küçük yaşlarda günlük tuttuğunu ve yapmak istediklerini yazıya döktüğünü söyleyen Pınar Deniz, şu ifadeleri kullandı; "Ben çok inanıyorum ağzımızdan çıkan şeylerin ya da yazdığımız şeylerin evrene gittiğine. Bir defterim var geçen sene buldum... Ne yazdığını söylemeyeceğim. Defteri ikiye ayırmışım yazmışım. Bu güne kadar yazdığım tek şey dışında hepsi gerçekleşti."
 
Daha sonra araya giren Kaan Urgancıoğlu, Kampüsistan'da oynadığı zamanlara atıfta bulunarak güldürdü. Pınar Deniz de partnerinin sözlerine esprili bir dille yanıt verdi.
 
 
Halit Ergenç ile ilgili kurduğu hayalin gerçek olduğunu açıklayan Deniz, "Lisedeyim, Muhteşem Yüzyıl ilk bölüm... Halit Ergenç'i gördüm dedim ki 'Ben oyuncu olsam Halit Ergenç ile oynamak isterdim' Sonra Vatanım Sensin'de Halit abi ile oynadım" şeklinde konuştu.