Pelin Karahan annesi Nural Koçyiğit\'i paylaştı: Taş bebek 60 oldu!

Pelin Karahan annesi Nural Koçyiğit'i paylaştı: Taş bebek 60 oldu!

  • 07 Ocak 2022 14:42

Bir döneme damgasını vuran 'Kavak Yelleri' dizisinde canlandırdığı 'Aslı' karakteriyle adını duyuran Pelin Karahan'ın annesi Nural Koçyiğit, 60. yaşında girdi. Karahan, annesinin doğum gününü sosyal medya hesabından yayınladığı karelerle kutladı.

Oyuncu Pelin Karahan, annesi Nural Koçyiğit'in doğum gününü sosyal medyadan kutladı. Annesine olan benzerliğiyle dikkat çeken Karahan, paylaşımında "Taş bebek 60 oldu!" ifadelerini kullandı.

Taş bebek 60 oldu bugün… ????????????????♥️ hep diyorum yine derim, elim kolum her şeyim canım Annem????????♥️ çok şey diyesim var ama gerçekten kelimeler yetersiz sana… bizi, seni bilenler bilir zaten???????? güzelliğin, neşen, hayat enerjin, becerikliliğin, her şeyi hemen halledip organize edişin, bir ortama girdiğindeki ışığın… her özelliğinle iyi ki benim annemsin????sen olmasan ben hiç bir zaman bu kadar güçlü hissetmezdim bu hayatta???? çocuklarımın enerjik sevgi dolu anneannesi, benim can yoldaşım, arkadaşlarımın bir tanecik Nural ablası… iyi ki doğdun bebek???????????????? (bence hiç yaşlanmayacak sadece yaş alıcaksın????)