Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya\'nın saplantılı hayranının ifadesi ortaya çıktı: Allah katında eşiz, bulunduğu her yere gideceği

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın saplantılı hayranının ifadesi ortaya çıktı: Allah katında eşiz, bulunduğu her yere gideceği

  • 02 Şubat 2022 14:44
 
Serenay Sarıkaya'nın aracı, geçtiğimiz günlerde evine doğru giderken T.D. isimli şahıs tarafından tekmelenmişti. Son olarak, gözaltına alınan ve nöbetçi mahkeme tarafından ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde gözleme alınan şahsın, ifadesinde, "Allah katında onunla benim eş kılındığımızı hissediyor ve düşünüyorum. Beni karşısına alıp konuşana kadar onun bulunacağı her yere gideceğim" dediği öğrenildi.
Serenay Sarıkaya'nın aracı, geçen günlerde Etiler'deki evine doğru giderken T.D. isimli kişi tarafından tekmelenmişti. Sarıkaya'nın şoförü durmak yerine direkt siteye giriş yapmıştı. Ünlü oyuncu, olayın ardından Etiler Karakolu'na gidip şikayette bulunmuştu. Saldırıda bulunan kişinin Serenay Sarıkaya'ya takıntılı olduğu ve sürekli adım adım takip edip, taciz ettiği öne sürülmüştü.

Gözaltına alınan T. D., sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde gözlem altına alınmıştı. Gözaltına alınan T.D'nin fadesi ortaya çıktı.

"ALLAH KATINDA EŞİZ"

Son olarak, ünlü oyuncuyu sistematik olarak tacize maruz bırakan şahsın ifadesi ortaya çıktı. Sabah gazetesinde yer alan habere göre, T. D. isimli şahıs, ifadesinde Sarıkaya ile ruh eşi olduklarını belirterek "Allah katında onunla benim eş kılındığımızı hissediyor ve düşünüyorum" dedi.

"ONUN BULUNACAĞI HER YERE GİDECEĞİM"

D. ifadesinin devamında, "Onunla görüşmek için başvurduğum her yolu yeniden deneyeceğim. Beni karşısına alıp konuşana kadar onun bulunacağı her yere gideceğim'' dedi.

"SERENAY'IN ROL ALDIĞI DİZİDE BENİM HAYATIM ANLATILIYOR"

Şahsın, ifadesinin devamında ise "Serenay benimkine benzer elbiseler giyiyor. Vücudundaki dövmeler benimkiyle aynı. Rol aldığı dizide benim hayatımı anlatıyor" dediği öğrenildi.