Tarkan koronavirüse yakalandı!

Tarkan koronavirüse yakalandı!

  • 03 Şubat 2022 00:16
 
Pandemide ailesiyle birlikte Almanya'ya giden ve aylardır orada yaşayan megastar Tarkan, koronavirüse yakalandı. Ünlü şarkıcı, testinin pozitif çıktığını Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.
Koronavirüsten korunmak için ailesiyle birlikte izole bir yaşam süren ve bu süreçte konser vermeyen Tarkan, Instagram hesabından 10 gün önce koronavirüse yakalandığını duyurdu. Hastalığı hafif atlattığını söyleyen Tarkan "İyi ki aşılıyım. Aman kendinize dikkat edin" dedi.

"ÇOK DİKKAT ETMEME RAĞMEN YAKALANDIM"

Instagram'da bir fotoğrafını paylaşan Tarkan, "10 gün kadar önce PCR testim pozitif çıktı. Çok dikkat etmeme rağmen yakalandım ben de bu virüse. Ama merak etmeyin, çok hafif semptomlarla atlattım ve şimdi gayet iyiyim. Aşıyla ilgili olumlu, olumsuz çok şey söyleniyor, yazılıyor, çiziliyor ve ben de neye inanacağımı şaşırıyorum bazen ama bu virüse yakalandığımda 'iyi ki aşılıyım' diye düşündüm hep. Çünkü biliyor ve görüyorum ki aşı olmayanlar çok daha ağır atlatıyor Covid'i. Aman kendinize iyi bakın, sağlıcakla kalın canlarım. Sizi seviyorum" mesajını yazdı.