İrem Helvacıoğlu\'na sevgilisi Yolaç Özcan\'dan romantik mektup

İrem Helvacıoğlu'na sevgilisi Yolaç Özcan'dan romantik mektup

  • 02 Şubat 2022 21:53
İrem Helvacıoğlu, gurme Yolaç Özcan ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Özcan'la aşkını 2022'ye dakikalar kala Instagram'dan yayınladığı fotoğraf ile duyuran İrem Helvacıoğlu, bugün 32 yaşına bastı.
Yolaç Özcan da sevgilisinin doğum gününü sosyal medyadan kutladı.
İrem Helvacıoğlu ile birlikte çekildikleri fotoğrafı paylaşan Özcan, romantik bir mesaj kaleme aldı. Yolaç Özcan'ın gönderisine düştüğü, "Sevgiliye mektup..." başlıklı mesajı ise şöyle:
"Hayat tesadüflerle dolu sevgilim. Seninle aynı yerlere o kadar girip, çıksak da doğru zaman gelince tanışmamız gibi... Başlangıçlar Burgaz kadar heyecanlı sevgilim. Bir akşam yemeği hevesi ile giderken, adada mahsur kalmak gibi... Dileklerin o kadar masum ki sevgilim... Antep’te kardan mahsur kalıp, senin buna gülümseyip, sevindiğin o güzel suratın gibi... Gözlerine bakmak sevgilim, işte o sanki anda kaybolmak gibi... Seni seviyorum kalbim, iyi ki doğdun..."

AŞKINI BU SÖZLERLE İLAN ETMİŞTİ

Birlikteliklerini 2022'ye dakikalar kala Instagram'dan yayınladığı fotoğraf ile duyuran İrem Helvacıoğlu, aşkını, "Bazen bir anı anlatabilmek çok zorlaşır, kelimeleri doğru yerleştiremezsin, kafandakini aktaramazsın... Anlatamadığın her şeyi o fotoğraf karesi anlatır… Her anı bana bu kadar güzel ve tarifsiz yaşattığın ve bu yıla bu neşeyle girmemize sebep olduğun için teşekkür ederim." sözleriyle ilan etmişti.

Ayrıca geçtiğimiz haftalarda soluğu Gaziantep'te alan çift, objektif karşısına geçmişti. Karın tadını çıkaran Helvacıoğlu ile Özcan, o anları da Instagram hesaplarından yayınlamıştı.

"ÇOK KAR, ÇOK AŞK!"

İrem Helvacıoğlu'nun Yolaç Özcan'ın gönderisine, "Çok kar, çok aşk..." notunu düştüğü görülmüştü.