Voleybolcu Ebrar Karakurt\'un sevgilisi İmge\'yle kucaklaşma pozu sosyal medyada olay oldu!

Voleybolcu Ebrar Karakurt'un sevgilisi İmge'yle kucaklaşma pozu sosyal medyada olay oldu!

  • 02 Şubat 2022 18:36
Cinsel yöneliğim ve sevgilisi İmge'yle verdiği pozlar Türkiye'de bir kesimin tepkisini çeken ve İtalya'nın Novara takımında forma giyen milli voleybolcu Ebrar Karakurt, Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. "İmge'yle bilmediğimiz bir fotoğraf?" sorusu üzerine kız arkadaşıyla kucaklaştığı bir pozu paylaşan Ebrar Karakurt, gelen tepkilere karşı ne hissettiğini de açık bir dille ifade etti.

SEVGİLİSİYLE BARIŞTI

A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın yıldızı Ebrar Karakurt, sevgilisi İmge'yle ayrıldığı yönündeki iddialara da sosyal medya hesabından cevap verdi. İtalya'nın Novara takımında forma giyen milli voleybolcunun sevgilisini kucağına aldığı poz ise sosyal medyada çok konuşuldu.
 

"ELEŞTİRİLER SÖKMÜYOR BANA"

Ebrar Karakurt, kendisine yöneltilen "Eleştirilere ve baskılara nasıl dayanıyorsun? Duygusal çöküntü yaşadığın oldu mu?" sorusuna, "Hiç olmadı. Ben gülüyorum sadece. Zaten dili olan konuşuyor. Ben en iyi yaptığım şeyi yapıp sahada cevap vermeye devam ediyorum. Gamsızım ben. Eleştiriler sökmüyor bana." cevabını verdi.