Tarık Mengüç\'ten kayınbiraderine uzaklaştırma kararı!

Tarık Mengüç'ten kayınbiraderine uzaklaştırma kararı!

  • 01 Mart 2022 18:27
 
'Şakşuka' şarkısıyla bir döneme damga vuran Tarık Mengüç, uzun süredir kavgalı olduğu kayınbiraderi Ç.S.'nin kendisini ve ailesini tehdit etmesi sonucu uzaklaştırma kararı aldırdı.
Uzun süredir kavgalı olan Mengüç ve Ç.S. alacak-verecek davası yüzünden tartışma yaşadı. Ünlü şarkıcı, kayınbiraderinin kendisini ve ailesini tehdit etmesi sonrasında soluğu savcılıkta aldı.
Mengüç, 'Aileme zarar vermesinden korkuyorum' diyerek şikayetçi oldu. Mahkeme Ç.S. hakkında 3 ay uzaklaştırma kararı verdi.

Daha sonra konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Tarık Mengüç, "Her ailede sıkıntı olduğu kadar ben de bu sıkıntıları yaşıyorum. Fakat bu sorunları biz ailece aşacağımızı düşünüyorum. Kendisinin sağlık sorunları var. Tedavi görüyor. İnşallah her şey düzelecek buna inanıyoruz." mesajını yayınladı.

NE OLMUŞTU?

2012'de ekonomik sıkıntıya düşen şarkıcı Tarık Mengüç, bir bankadan kredi başvurusu yapmıştı. Başvurusu reddedilen Mengüç, kayınbiraderi ve kredi takip işleri yapan Emin Faruk A.'nın yardımıyla kredi çekmişti.

Belgelerin sahte olduğu ortaya çıkınca Mengüç ile kayınbiraderi ve Emin Faruk A. hakkında "resmi belgede sahtecilik ve dolandırıcılık"tan 12 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılmıştı. Mengüç, davadan beraat etmişti.