Neslihan Yeldan\'dan takipçisine \'dekolte\' yanıtı

Neslihan Yeldan'dan takipçisine 'dekolte' yanıtı

  • 01 Mart 2022 15:55
 
25 Şubat'ta 53. yaş gününü kutlayan ünlü oyuncu Neslihan Yeldan, doğum gününde pasta üflerken verdiği pozlarını da takipçileriyle paylaştı. Yeldan, kendisini eleştiren bir sosyal medya kullanıcısının kendisi için "Sürekli dekoltenizi kapatacağınıza bence daha kapalı şeyler giyinin" şeklindeki yorumuna kayıtsız kalmadı.
Neslihan Yeldan, "Yeni yaşımda da doğru bildiğimi yapmaya, burnumun dikine gitmeye devam edeceğim. Sevdiklerimi hep koruyacak, kollayacak, onlara iyi gelmeye çalışacağım. Tanımadıklarıma ilham, ışık olmayı deneyecek, başardığımda mutlu olacağım. Kendim için tek dileğim var, gerçekleşince kendimi ve hayatı kutlayacağım. Gereksizleri, kötü enerjileri, yüzüme sahte bir şekilde gülüp bunu ruhuma anlatamayanı hayatımdan çıkaracağım. Hadi artık, 'Bunu yapmalıyız ya' dediklerimizi yapalım. Hayat bildiği gibi gelir, ben de onu bildiğim şekilde karşılarım. Başarısızlık da benimdir, başarı da, dibine kadar. İyi ki doğdum, yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır" ifadelerini kullandı.
Yeldan, daha sonra paylaştığı fotoğrafa "Sürekli dekoltenizi kapatacağınıza bence daha kapalı şeyler giyinin." yorumunu yapan bir sosyal medya kullanıcısının eleştirisine kayıtsız kalmadı.
Ünlü isim, "Ben sizin mutsuz, boşa giden ve sıkıcı ömrünüzün kurtarıcısı değilim hanımefendi. Kafanıza göre hayat boşluğunu doldurmak için tavsiye veremezsiniz. Dekolte ölçüme ben ve keyfimin kahyası karar veriyoruz." mesajını yazdı.