Survivor Yunus Emre Özden kimdir? Nereli, kaç yaşında? Yunus Emre Özden hakkındaki tüm ayrıntılar...

Survivor Yunus Emre Özden kimdir? Nereli, kaç yaşında? Yunus Emre Özden hakkındaki tüm ayrıntılar...

  • 10 Şubat 2022 15:51
 
Survivor Yunus Emre TV8'in sevilen yarışma prgoramlarından Survivor All Star'ın yeni sezonuna yedek yarışmacı olarak sonradan dahil oldu. Bu Yunus Emre Özden'in Survivor'a ilk kez katılışı değil. Peki Survivor Yunus Emre kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Ne iş yapıyor? Survivor 2022 yedek yarışmacısı Yunus Emre Özden hakkındaki ayrıntılar...
Yunus Emre Özden 29.03.1993 İstanbul Silivri doğumludur. 1.85 boyunda ve 82 kilo olan Özden 2 çocuklu ailenin tek oğludur. Özden, Açıköğretim Fakültesi'nde Ulaştırma Lojistik eğitimi aldı. Genç yaşında modellik yapmaya başladı.
17 yaşına geldiğinde başvuru yaptığı ajanslarla katalog çekimleri yapmaya başlayan Yunus Emre, 18-19 yaşlarında Fashion Week'lerde çıkmaya başladıktan sonra modelliğin bir parçasının da spor olduğunu düşündüğnden kum torbası başında çok zaman geçirdiğini ifade etmiştir.
Özden küçükken dövüşçü olmak istemiş ancak ailesi buna izin vermemiş. Sonrasında spor salonunda keşfedilmiş ve dövüşlere katılmış. Dövüşe katılan Özden, 2019'da Türkiye 3.'sü, İstanbul 2.'si oldu.