Şarkıcı Aleyna Tilki\'den \'oryantal\' şov, dansözle karşılıklı göbek attılar

Şarkıcı Aleyna Tilki'den 'oryantal' şov, dansözle karşılıklı göbek attılar

  • 10 Şubat 2022 15:33
Genç yaşta şöhreti yakalayan Aleyna Tilki, hem şarkıları hem de danslarıyla kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Binlerce üniversite öğrencisinin katıldığı Uludağ konserinde kalça dansıyla dikkat çeken Tilki, dün akşam da bir dans performansı sergiledi. Aleyna Tilki dansözle karşılıklı göbek attığı video sosyal medyayı salladı.

DANSÖZLE KARŞILIKLI GÖBEK ATTI

Popçu Aleyna Tilki, önümüzdeki ay İsveçli grup Jubel ile çıkaracağı yeni şarkısının klibi için İstanbul'da bir araya geldi. Arkadaşlarıyla Yeniköy'de bir mekana yemek yemeğe giden Aleyna Tilki, kendilerine eşlik eden dansözün dansı karşısında sessiz kalamadı.
Üst katı kapattıran 21 yaşındaki popçu, gecenin ilerleyen saatlerinde misafirleri için dansöz oynattı. Dansözle karşılıklı göbek atan Aleyna, kıvraklığıyla da dikkatleri üzerine çekti. Dansözle karşılıklı dans eden Aleyna Tilki'nin oryantal performansı ise İsveçli müzisyen grup, tarafından Instagram'dan paylaşıldı.
O anlarını Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen Tilki, "Oryantal perileri son hız devam" notunu yazdı.
Mekan çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tilki, "Yeni yabancı şarkım için düet yapacağım grup ile yemeğe geldik. Bugün İstanbul'un tarihi yerlerinde YouTube için çekimler yaptık, onlara baklava ve su böreği yedirdim. Bugün yemek esnasında dansöz bile oynattık." dedi.

Yeni şarkısı için de konuşan Aleyna Tilki, "Bu sefer gerçekten çok çalıştık, güzel bir şarkı olacak. Sabah 06:00'da set var bu yüzden gitmemiz lazım." ifadelerini kullandı. Tilki, kendisine sosyal medyadan gelen taciz mesajları hakkında ise "Teşekkür ederim, sonra konuşuruz." dedikten sonra otomobiline bindi.