Survivor Yasin\'in sevgilisi kimdir? Anastasia Petrova kimdir, nereli, kaç yaşında?

Survivor Yasin'in sevgilisi kimdir? Anastasia Petrova kimdir, nereli, kaç yaşında?

  • 01 Mart 2022 15:15
Survior Yasin'in sevgilisi magazin gündeminde araştırılan konular arasında bulunuyor. Survivor iletişim ödülünde Yasin'e Anastasia Petrova'dan mesaj geldi. O mektup sonrasında Yasin ve Anastasia Petrova'nın sevgili olduklarını dair iddialar gündeme geldi. Peki Anastasia Petrova kimdir, nereli?

Anastasia Petrova kimdir?

Survivor'da iletişim ödülünü kazanan Gönüllüler takımı arkadaşlarından mesajlar aldılar. Yasin'e ise mesaj Anastasia Petrova'dan geldi. Yasin gelen mesaj sonrasında duygusallaştı. Survivor Yasin ve Anastasia Petrova'nın sosyal medyada sevgili olduğu iddia edildi. Rus güzel merak uyandırdı. 21 yaşındaki Anastasia Petrova’nın Belarus’ta yaşadığı öne sürüldü.
 
Survivor Yasin ve Anastasia Petrova'nın sosyal medyada sevgili olduğu iddia edildi. 21 yaşındaki Anastasia Petrova’nın Belarus’ta yaşadığı öne sürüldü. Petrova'nın milyoner bir ailenin kızı olduğu söyleniyor.
Anastasia Petrova, Yasin Obuz'a yazdığı mektupta, "Her zaman yanındayım ve seni çok özlüyorum. Hayatımda gerçekten sana ihtiyacım var. Benim için endişelenme, seni bekleyen iyi bir kızım" ifadelerini kullandı.