Dilan Çiçek Deniz\'e yönetmen sevgilisi Thor Saevarsson\'dan sürpriz kutlama!

Dilan Çiçek Deniz'e yönetmen sevgilisi Thor Saevarsson'dan sürpriz kutlama!

  • 01 Mart 2022 14:54
 
Geçen sene İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson ile yeni bir aşka yelken açan oyuncu Dilan Çiçek Deniz, 27 yaşına bastı. Dilan Çiçek Deniz yaş gününde sevgilisi Thor Saeversson'ın sürpriz partisiyle karşılaştı. Paris'te kutlama yapan ünlü oyuncu verdiği pozlarla sosyal medyayı sallarken Dilan Çiçek Deniz'in sevgilisinin 'belimin ateşi' notu da olay oldu.
Dilan Çiçek Deniz yaş gününde İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson'un sürpriziyle mutlu oldu. Sevgilisinin Paris'te düzenlediği sürpriz partiyle büyük bir mutluluk yaşayan Deniz, fotoğraflarını da sosyal medya hesabından paylaştı.
Siyah süper mini elbisesi ile doğum günü için özel hazırlanan odada pozlar veren Deniz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımına "Birtanemden sürpriz doğum günü partisi" notunu yazdı.
Thor Saevarsson, evlilik hazırlığı yaptığı Dilan Çiçek Deniz'in doğum gününü Instagram'dan kutladı. Yönetmen, sevgilisine, "İki ruhun birbirini tesadüfen bulmadığını söylüyorlar... Hayatımın ışığı, belimin ateşi... Günahım, ruhum... Doğum günlerinin en güzelini dilerim, sen benim her şeyimsin..." sözleriyle seslendi.

Deniz'in ise müstakbel eşine yanıtı, "Sen benim her şeyimsin!" oldu.