Senem Kuyucuoğlu\'ndan Seren Serengil\'e: Kadın olmaktan gurur duyuyorum!

Senem Kuyucuoğlu'ndan Seren Serengil'e: Kadın olmaktan gurur duyuyorum!

  • 28 Şubat 2022 22:18
Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz programında Senem Kuyucuoğlu'nun cinsiyet değiştirmek için ameliyat beklediğini iddia etmişti. Seren Serengil, 2009 Kâinat Güzellik Yarışması'nda birinci olan Senem Kuyucuoğlu için "Erkek olmak için ameliyat olmayı bekleyen, isteyen, arzulayan biri" yorumuyla gündeme geldi.
Güzel model Senem Kuyucuoğlu cinsel yöneliminin canlı yayında konuşulup üzerine de bu tarz iddialarda bulunulmasına isyan etti. Kuyucuoğlu sevgilisiyle aşk pozunu paylaştıktan sonra bir açıklama yaptı ve bu iddialara yanıt verdi.
Model, yaklaşık bir senedir tenisçi Yasemin Ada Börile aşk yaşıyor.Seren Serengil, geçtiğimiz gün programda, "Senem Kuyucuoğlu erkek olmak için ameliyat olmayı bekleyen, isteyen, arzulayan..." derken sesi yayında sessize alınmıştı.
Senem Kuyucuoğlu, sosyal medya hesabından Seren Serengil'e cevap verdi. Senem Kuyucuoğlu "Kadın olmaktan gurur duyuyorum" dedi.
Kuyucuoğlu eski halini paylaşıp, "Siyah saçlarımı özlemişim. Olabilirim ve evet ben bir kadınım ve kadın olmaktan gurur duyuyorum. Boş haberlere itimat etmeyiniz. Maskülen bir tarzım var diye hemen damgalıyorsunuz ayıp benim de bir ailem var kimsenin dengemizle oynamaya hakkı yok. Biraz had bilmek lazım" dedi.