Survivor Mert Öcal, Sude Burcu\'ya çiçek verdi! Nisa Bölükbaşı\'dan büyük tepki geldi

Survivor Mert Öcal, Sude Burcu'ya çiçek verdi! Nisa Bölükbaşı'dan büyük tepki geldi

  • 16 Şubat 2022 16:17
 
2020 yılında katıldığı Survivor'da iz bırakan ünlü oyuncu Mert Öcal, Survivor All Star 2022 sezonuna da aşk hayatıyla damga vurdu. Sude Burcu ile sevgili olduklarını milyonlara ilan eden Mert Öcal'ın, Makbule Şakalakoğlu ile de birlikte olduğu öne sürüldü.
All Star'ın yeni bölüm fragmanı ise merak uyandırdı. Mert Öcal, Sevgililer Günü'nde, aşk yaşadığı konuşulan gönüllüler yarışmacısı Sude'ye çiçek hediye edip, Sevgililer Günü'nü kutladı. Mert öcal ve Sude Burcu arasındaki ilişkiyi onaylamadığını söyleyen Nisa Bölükbaşı, Sude Burcu'yu ''Senin kendine saygın yok'' sözleriyle uyardı. Tartışmalar sonrası, Makbule Şakalakoğlu'ndan Nisa Bölükbaşı'lı poz geldi.

MERT'TEN SUDE'YE SEVGİLİLER GÜNÜ ÇİÇEĞİ

Mert'in sürpriz jestine karşılık veren Sude, teşekkür edip, çiçeği aldı ve ünlü oyuncunun Sevgililer Gününü kutladı. Çok konuşulan bu olay sonrası Sude ile takım arkadaşı Nisa Bölükbaşı tartışma yaşadı. Ancak Mert'in bu hamlesi gönüllüler adasını karıştırdı.

"HAVAALANINDA 'SENİ SEVİYORUM' DEDİ"

Nisa Bölükbaşı, Sude'ye "Daha havaalanında 'Seni seviyorum' dedi. On saniye sonra senin yanına geldiyse bu içimi yiyor anladın mı?" sözleriyle tepkisini dile getirdi.
Sude ise "Sen bana gelip 'Kendine değer vermeyen, kendine saygısı olmayan bir kadın' diyorsun. Çok ağır bir itham. Bu çok özel bir konu! Sen benim neden devam ettiğimi bilemezsin. Daha önceden benim bu adamla 8-9 ay neler yaşadığımı bilemezsin ve şu an beni bununla yargılayamazsın" ifadelerini kullandı.

MAKBULE'DEN YENİ PAYLAŞIM

Mert Öcal ve Sude Burcu'nun aşk yaşadığının ortaya çıkması üzerine, Mert Öcal'ı Instagram hesabında takipten çıkan Makbule Şakalakoğlu, uzun bir süredir sessizliğe gömülmüştü. Survivor'ın dün yayınlanan fragmanında, Nisa Bölükbaşı ve Sude Burcu'nun tartıştığı anlar dikkat çekti.
Yeni bölüm fragmanın ardından Makbule Şakalakoğlu, yakın arkadaşı Nisa'ya sarıldığı fotoğrafı yayınladı. Şakalakoğlu'nun paylaşımı "Arkadaşının desteğine karşılık verdi" şeklinde yorumlandı.

NE OLMUŞTU?

Mert Öcal, Nisa Bölükbaşı ve Makbule Şakalakoğlu Survivor 2020 sezonunda birlikte yarışmışlardı. Ogeday Girişken ve Nisa Bölükbaşı, Sude Burcu'nun Mert Öcal ile aşk yaşadığını öğrenince ada karıştı.
Ogeday'ın Sude'ye "Mert'ten uzak dur" dediği ortaya çıkmıştı. Asıl bombayı da Nisa patlatmıştı ve Nisa, Mert'in hem Sude'yle hem de başka bir arkadaşıyla birlikte olduğunu ima etmişti. Bu nedenle de Sude'yi uyardıklarını söylemişti.
Mert Öcal'ın sevgilisi Makbule Şakalakoğlu, gerçeği öğrenir öğrenmez Mert Öcal'ı sosyal medya hesaplarında takipten çıkardı ve Öcal hakkında yaptığı bütün destek paylaşımlarını da sildi.
Acun Ilıcalı, Sude ve Mert'in görüşmesine izin vermişti. Mert, "Benimle iletişimi kesmeyeceksin değil mi? Uzaktan uzağa, iki gülücük atarsın arada bench'ten bench'e bu bana yeter. Oyun kazanmamı sağlar" demişti ve ikili aralarındaki buzları eritmişti.