Survivor 2024 All Star\'da üçüncü eleme adayı!

Survivor 2024 All Star'da üçüncü eleme adayı!

  • 16 Ocak 2024 11:01

Survivor 2024 All Star'da gerçekleşen dokunulmazlık oyunu oldukça heyecan doluydu. Ancak Nagihan sakatlık yaşadı ve oyunu tamamlayamadı. Mavi Takım ise sonunda galip gelerek dokunulmazlığı kazandı.

Ardından yapılan konseyde Turabi, Sercan Yıldırım ve Bozok hakkında çarpıcı iddialarda bulundu. Turabi, oyunlarda tam konsantre olmadıklarını ve başka yarışmacılarla sohbet ettiklerini söyledi.

'BAŞKA YARIŞMACILARLA SOHBET EDİYORLAR KARŞI TAKIMDAN'

Acun Ilıcalı takımın son durumunu öğrenmek için ilk turabiye söz verdi. Turabi," Her şey güzel, vücudumuzda harbiden besin yok. Artık arkadaşların isimlerini unutmaya başladım. O derece kötü. Oyunlardan çok kaybettiğimiz yiyeceklere üzülüyorum. Çünkü biz kaybettikçe güçten düşüyoruz, onlar kazandıkça daha da güçleniyorlar. Oyunlarda kendimizi tam veremiyoruz. Mesela ben kaybettiğim zaman benche oturuyorum, bir önceki kaybettiğim maçta hangi hatalarım var, onları çözmeye çalışıyorum ama bazı arkadaşlar yenildiği zaman ya da biz yenilirken tam konsantre olmuyorlar oyuna. Başka yarışmacılarla sohbet ediyorlar karşı takımdan falan. Şimdi adlarını tek tek söylemeyeyim ama biri Sercan, diğeri canım ciğerim dediğim Bozok baba. On senemi verdiğim dostum Bozok baba bir dönüyorum bakıyorum Hakan'la konuşuyor. Bir dönüyorum bakıyorum Ogeday sarılmış sallıyor. Bir daha dönmek istemiyorum acaba Yiğit'le ne yapacak diye. O yüzden bu konuyu bir Bozok babayla konuşmak istiyorum, amacı ne? Mavi takıma mı gitmek istiyor yoksa benim mi ayağımı kaydırmak istiyor ama bu konuyu adada konuşacağız Bozok babayla. Çünkü Furkan duymasın ve Furkan'a bir dip not; sevgili Avatar Atakan hep bu sözü söyler, 'Sezar'ın hakkı Sezar'a' diye. Bence son oyundaki en güzel maç Furkan'ın maçıydı, geriden gelip, o hızla arayı kapatıp oyunu alması bence takdire şayendi ama bir tavsiye vermek istiyorum; çok fazla hızlı gidiyor. Sakatlanıp gitmesini istemiyorum. Çünkü ilerleyen zamanda 5/5 - 6/6 oynarken hızını test etmek istiyorum ama bu şekilde giderse kardeşim sakatlanacak ve hızlı bir maç yapamayacağız." derken bir anda 'Sercan sana söz hakkı verdim. Hadi Sen konuş' dedi.

'BU TAKIMDA KENDİMİ GÜVENDE HİSSETMİYORUM'

Sercan Yıldırım'da "Bana anca Acun abi söz hakkı, bunu da söyleyeyim' diyerek söze başladı. Yıldırım, "Turabi'den beklemediğim bir çıkış. Çünkü son iki üç gündür diyaloglarımızda oldu adada, keyiflide geçti. Yani diğer takımla sohbet etmem çok normal. Çünkü daha önce de söylediğim için bunu açıklıkla söyleyebilirim. Bu takımda kendimi güvende hissetmediğimi söyledim. Karşı takımda çok mesaim oldu normal hayatımda. Dostum olan çoğu kişi olduğu için bir türlü kopamıyorum. Bu da çok normal olabiliyor. Bu yüzden de bu eleştiriyi aslında kabul etmiyorum. Takımım eğer bu konuda rahatsız olduysa, bu konuda çok fazla yapacak bir şeyim olmadığını da söyleyebilirim. Onun dışında oyuna gelecek olursam, yanlış yaptığımız tercih hatalarında benimde payım var. Bu konuda hatamı kabul ediyorum. Seçmeler konusunda özellikle ama sadece benim hatam varsa bunu üstleniyorum. Oyunu bu şekilde kaybettik mi, bence hayır." ifadelerini kullandı.

ELEME ADAYI

Eleme adayları arasında Berna yer aldı. Bu gelişmelerin ardından ikinci eleme adayı olarak Seda'nın adının geçtiği ortaya çıktı. Bu haber, Survivor 2024 All Star'daki son durumu ve eleme adaylarını detaylı bir şekilde açıklamaktadır.