Survivor 2022 All Star\'da yarışmacı olan Aycan diskalifiye mi oldu? Aycan Yanaç elendi mi? Adadan ayrıldı mı?

Survivor 2022 All Star'da yarışmacı olan Aycan diskalifiye mi oldu? Aycan Yanaç elendi mi? Adadan ayrıldı mı?

  • 02 Şubat 2022 23:47
 
Aycan Yanaç, Survivor 2022 All Star yarışmasında ünlülerle birlikte mücadele eden isimlerden birisi. 2020 yarışmasında da yarışan isimlerden olan Survivor Aycan, yeni sezonda sağlık sorunları nedeniyle yarışmaya kısa bir süre katılamadı. Eleme konseyinde Acun Ilıcalı'nın açıklaması sonucu Aycan elenecek mi, diskalifiye mi olacak merak konusu oluşturdu.
Acun Ilıcalı, Survivor 2022 yarışmasında Aycan Yanaç'ın sağlık sorunu yaşadığı için All Star'a devam edemeyeceğinin gündeme gelebileceği belirtiti. Acun Ilıcalı, sağlık problemleri yaşayan Aycan Yanaç hakkında kritik açıklamalarda bulundu.

İYİMSER DEĞİLİM!

Acun Ilıcalı ''Aycan konusunda çok iyimser değilim. Bu seneki şartların da ne kadar zor olduğunu seyircilerimiz de çok iyi görüyorlar. All Star olmanıza rağmen herkesin bu şartları kaldırabileceğinden emin değilim. Ve şu an için söylüyorum kesin olmamakla birlikte kendisi karar verecek, Aycan'ın Survivor'ı bırakması söz konusu. Yakın zamanda bununla ilgili haber alacağız. Hiçbir yarışmacımızı zorla tutmuyoruz. Net bir sakatlığı olmadığı için ona vereceğimiz süre de belli değil. Çok kısa süre içinde Aycan ile ilgili ayrılma kararını size bildirebilirim.'' dedi.

Aycan Yanaç'ın kısa süre önce koronavirüse yakalandığı iddia edilmiş ve bir süre karantinada kaldığı öne sürülmüştü.

Hastalığı atlatan Aycan yeniden takıma döndü ancak zorlanmaya başlaması nedeniyle ayrılık talebini Ilıcalı'ya iletti.

Bugün gelen son dakika açıklaması ile Survivor Yarışmacısı Aycan'ın yarışmadan ayrıldığı ifade edildi.