Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı boşanıyor!

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı boşanıyor!

  • 03 Şubat 2022 14:10
 
Geçtiğimiz yıl şubat ayında ikinci kez nikah masasına oturan Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı son zamanlarda boşanma iddiaları ile gündemdeydi. Boşanma haberleri karşısında sessiz kalan Burcu Kıratlı'dan sürpriz bir hamle geldi.
Şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı, 1 Ocak 2019'da Amsterdam'da nikah masasına oturmuştu. 9 ay evli kalan çift, ani bir kararla boşandı. Ayrılığa Burcu Kıratlı'nın kıskançlık krizlerinin neden olduğu iddia edildi. Birbirlerinden uzak kalmaya 20 gün dayanabilen ikili, yeniden bir araya geldi ve Şubat 2021'de ikinci kez nikah masasına oturdu.
Bir süredir birlikte görüntü vermeyen çiftten Burcu Kıratlı manevi babası Kenan Erçetingöz'ün doğum gününe tek başına katıldı. Sinan Akçıl ise 'işlerim var' diyerek kutlamaya gelmedi. Bu durum evlilikte kriz mi var sorularına neden oldu. Kıratlı, çıkışta Akçıl'ı soran gazetecilere, "Sinan Bey yok, ben şimdi onun yanına gideceğim." yanıtını vermişti. Ünlü oyuncu, "Ayrılık' iddiası doğru mu?" sorusu karşısında ise, "Ben 'İyi akşamlar' diyeyim, evime gideyim." demekle yetinmişti.

"KIZIMIZI ÜZMENİN BİR ANLAMI YOK!"

"Geçen 60 yılda her şey çok güzeldi." diyen Kenan Erçetingöz ise geceye katılmayan Sinan Akçıl ile ilgili şu ifadeleri kullanmıştı: "Ben bu akşam buraya davet ettim ama klip çekimi varmış, çekimi uzamış. Keşke gelseydi. Yarın buna bir cevabı olacaktır. Kızımızı üzmenin bir anlamı yok!"
 

"EVLİLİK ÇIKMAZINDAYIZ"

Çok geçmeden Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı ile evleri ayırdıklarını açıkladı:
 
“Şu anda evlilik çıkmazındayız” diyen Sinan Akçıl, sözlerini şöyle sürdürdü: “Her evlilikte yaşanabilecek krizler bunlar. Her gün konuşuyoruz, çözmeye çalışıyoruz. Ben şu anda ikinci nikâh öncesi taşındığım 4. Levent’teki büyük daireyi Burcu’ya bıraktım, kendim ayrı bir yere geçtim. Ama sonuçta ne karar alırız şu anda bilmiyorum. Bu boşanma da olabilir, tekrar aynı çatı altında evliliğe devam etmek de olabilir. Burcu, iki kez âşık olup evlendiğim kadın. Bendeki yeri tartışılmaz. İkinci kez evlenecek kadar değer verdiğim bir kadın.”

"ARAYA ÜÇÜNCÜ KİŞİLER GİRDİ"

Burcu Kıratlı ise konuyla ilgili olarak “ Evet, şu an bir boşanma durumumuz var ama beklemedeyiz. Asla aldatma yok. Araya üçüncü kişiler girdi. Bizim derdimiz tamamen kendimizle. Derdimiz de iki kişilik, kavgamız da iki kişilik, aşkımız da iki kişilik. Birbirimize çok ağır yaşattığımız bir şey yok. Sadece bekliyoruz. Sonucunu da yakında göreceğiz.” dedi.

SÜRPRİZ HAMLE

Evlilikleriyle ilgili düşünme aşamasında olduklarını açıklayan çiftten Burcu Kıratlı, yaptığı sürpriz hamle ile kararını belli etti. Ünlü oyuncu sosyal medya hesaplarından 'Akçıl' soyadını sildi. Burcu Kıratlı'nın bu hareketi 'evliliklerini kurtaramadılar' dedirtti.

REKLAM MI?

Sinan Akçıl, yeni albümünü önümüzdeki günlerde piyasaya sürecek. Ayrılık haberlerinin albüm dönemine denk gelmesi 'reklam mı yapıyorlar' yorumlarına neden oldu.