Şeyma Subaşı ile Meedo ayrıldı!

Şeyma Subaşı ile Meedo ayrıldı!

  • 11 Mart 2022 13:51
 
Şeyma Subaşı, yaklaşık 9 ay önce Ibiza'da Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi'den evlilik teklifi almıştı. Sevgilisine "Evet!" yanıtını veren ve ardından düğün hazırlıklarına başlayan Subaşı, "Herkes düğünümüzü konuşacak!" açıklamasını yapmıştı.
İstanbul'a dönmesinin ardından sevgilisi Meedo'yu ailesiyle tanıştıran Şeyma Subaşı, ikinci kez ayrıldıklarını duyurdu. Konuyla alakalı Instagram hesabından açıklamalarda bulunan Subaşı, fiklir ayrılıkları nedeniyle ilişkilerini sonlandırdıklarını ifade etti.
Şeyma Subaşı, "Sizlerinde bildiği ve tanık olduğu gibi yaklaşık 1,5 senedir Meedo Alsaloussi ile yaşadığımız birlikteliğimizi karşılıklı anlaşarak sonlandırma kararı aldık. Her ilişkide olabileceği gibi biz de yaşadığımız anlaşmazlıklar sonucu ilişkimizi sürdüremeyeceğimize karar verip, saygı çerçevesinde yollarımızı ayırdık. Aldığımız bu karar ve yaşadığım hassas sürece siz değerli takipçilerim ve basın mensuplarından saygı ve anlayış rica ediyorum." dedi.
Ünlü isim, ardından Alsaloussi ile birlikte yer alan fotoğraflarını da sosyal medya hesabından sildi.

MEEDO HARİKA BİR ADAM OLMANIN KİTABINI YAZMIŞ DEMİŞTİ

Her fırsatta sevgilisine övgüler yağdıran kimi zaman da kullandığı ifadeler yüzünden eleştirilen ve hayatını gözler önünde yaşayan Şeyma Subaşı kendisini eleştirenlere sosyal medya üzerinden yanıt vermişti:
"Her zaman en iyiyi hak ettiğimi biliyordum. Ben çok değerliyim, ben çok özelim. Ama hepsinden önce ailemden iyi bir eğitim aldım. Belki beni koleje gönderemediler ama her zaman daha iyi olmaya çalıştılar. Bana iyi bir insan olmamı öğütlediler. Çok özel olduğumu ve en iyiyi hak ettiğimi biliyordum. Allah bana en iyisini verdi. Çünkü onun en iyi olduğunu biliyorum. En fazlasını hak ettiğinizi söyleyebilir misiniz. Hem içten hem de dıştan nazik olduğunuz için en iyiyi hak ettiğinizi söyleyebilir misiniz? Başınızı yastığa koyduğunuzda 'Bugün istemeden kimseyi incittim mi' diye soruyor musunuz? Dua ediyor musunuz ve Allah'ın size verdiği yaşama şükrediyor musunuz? Ben bunları yapıyorum. O yüzden eminim ve bunu söylüyorum. BEN EN İYİSİNİ HAK EDİYORUM... Ve Allah da bana en iyisini verdi. Harika bir insan olduğun için SENİ SEVİYORUM MEEDO. Harika bir adam olmanın kitabını yazmalısın."