Seren Serengil\'den Gülşen\'e \'Lolipop\' ile ilgili gönderme gelince Serengil\'in eski pozları gündeme düştü!

Seren Serengil'den Gülşen'e 'Lolipop' ile ilgili gönderme gelince Serengil'in eski pozları gündeme düştü!

  • 10 Mart 2022 14:39
 
Sahne kıyafetleri ile gündemden düşmeyen şarkıcı Gülşen, son olarak 'Lolipop' şarkısının kapak fotoğrafıyla olay yaratmıştı. Seren Serengil ve Arto, Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınında Gülşen hakkında şok ifadeler kullandılar. Serengil'in iması sosyal medyada gündem oldu. Serengil'in eski üstsüz pozları sosyal medyayı salladı.
Gülşen'in 'Lolipop' şarkısı için verdiği pozlar magazin gündemine bomba gibi düştü. İddialı pozları ortaya çıkan Gülşen'e, Seren Serengil ve Arto şoke eden ifadelerle tepki gösterdi.
Serengil, pozları tartışılan Gülşen'n cinsel içerikli film yıldızı imasında bulunarak "Amsterdam'da bir kafede masanın üstüne kötü bir dergi gördüm. İğrenç! Kapaktaki kadın aynı poz sadece göğüs uçlarını kapamış. Çok çirkin artık... Çok utanç verici. Bunlar artık kocası çok geniş olmak lazım. Lolipop'taki şey yıldızı gibi derler ya şey yıldızı gibi" ifadelerini kullandı.
Arto ise Serengil'e destek vererek "Açık ilişki mi yaşıyor acaba?" dedi.Seren Serengil ise bu sırada konuşmasına devam ederek "Bunun ötesi bunun filmi... Klibini düşünemiyorum" dedi.

Gülşen'den de cevap gecikmedi! Sanatçı sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali'ye adeta cevap verdi. 'Lolipop' şarkısının kapağını ve ağzında sakız olan bir pozu paylaştı.
Ayrıca Seren Serengil'in eski pozları da sosyal medyada gündem oldu. Youtube'un sevilen ismi Şokopop ise Seren Serengil'i hedef alarak eski fotoğrafları paylaştı.
Seren Serengil'in üstsüz pozlarını paylaşan Şokopop açıklamasında "Tüm zamanların en eğitimli, en kültürlü ve crème de la crème ahlak bekçisi / assolisti Seren Serengil, eğlence dünyasının yarınlar yokmuşçasına sahte bir muhafazakarlaşma sürecine girmesinden yıllar yıllar önce memelere özgürlük diyordu. Fotoğraflar Şamdan dergisi için usta fotoğrafçı Erol Atar tarafından çekilmiştir" dedi.