Sette başlayan aşk! Cem Yılmaz ile Rüya Demirbulut aşk yaşıyor

Sette başlayan aşk! Cem Yılmaz ile Rüya Demirbulut aşk yaşıyor

  • 18 Mart 2022 13:53
 
Uzun süredir aşk hayatıyla gündeme gelmeyen Cem Yılmaz'ın, gönlünü yeni projesi 'Erşan Kuneri'de rol alan oyuncu Rüya Helin Demirbulut'a kaptırdığı ortaya çıktı.
 
Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın yeni projesi 'Erşan Kuneri'de rol alan oyuncu Rüya Helin Demirbulut ile yakınlaştığı iddiası önceki gün çekilen fotoğraflarla belgelendi. Yılmaz ve Demirbulut, Etiler'deki bir mekanda baş başa yemek yedikten sonra Yılmaz'ın Levent'teki evine girerken görüntülendi.
 
Yılmaz ve Demirbulut arasında “Erşan Kuneri” setinde başlayan yakınlığın aşka dönüştüğü söyleniyor. Sosyal medyada birbirlerini takip eden Cem Yılmaz ile Rüya Demirbulut önceki gün Etiler’deki Da Mario’da yemekteydi. İkili, tv100 tarafından görüntülendi.
Rüya Demirbulut, 1995 doğumlu ve Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun. Oyuncu, Cem Yılmaz’ın yakın arkadaşı Ozan Güven’le beraber “Taxim” oyununda da rol alıyor.
 
Öte yandan Cem Yılmaz, eski spiker ve Türkiye güzeli Defne Samyeli ile aşk yaşamış, evlenecekleri konuşulan çift ani bir kararla birlikteliklerini sonlandırmıştı. Yılmaz daha sonra oyuncu Serenay Sarıkaya ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Ancak Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'nın birlikteliği uzun sürmemişti.