Fanatik Galatasaraylı Pelin Öztekin\'in locasını bastılar

Fanatik Galatasaraylı Pelin Öztekin'in locasını bastılar

  • 15 Mart 2022 22:44
Galatasaray-Trabzonspor maçını izlemek için arkadaşlarıyla birlikte stada giden oyuncu Pelin Öztekin, yan locadaki taraftarlarla kavgaya tutuştu. Tartışma sürerken fanatik taraftar Pelin Öztekin'in bulunduğu locayı bastı. Kavga karakola taşındı.
Oyuncu Pelin Öztekin, 23 Ocak günü oynanan Galatasaray Trabzonspor maçına arkadaşlarıyla birlikte gitti. Locada arkadaşlarıyla maç izleyen Öztekin'in iş insanı arkadaşı Kerem Argüden ile yan locadaki iş insanı Osman Altunterim, arasında tartışma çıktı. İki iş insanı arasındaki tartışma, kavgaya dönüştü.
Sabah'ta yer alan habere göre, yan locadaki iş adamı, Pelin Öztekin ve arkadaşlarının bulunduğu locayı bastı. Öztekin'in arkadaşı Kerem Argüden ile "Sen nasıl Galatasaraylısın sevinmiyorsun" diyerek tartışmaya başladı.
Ünlü oyuncu tarafların arasına girip engel olmaya çalışsa da iddiaya göre Altunterim, ünlü oyuncuya yönelik, "Sen kimsin neden buradasın, seni buraya kim aldı" diyerek saldırgan tavırlar sergiledi. Olay yerine gelen güvenlik duruma müdahale ettikten sonra taraflar karakola götürüldü.
Ünlü oyuncu, kendisine sözlü şiddet girişiminde bulunan Osman Altunterim'den şikayetçi oldu. Altunterim de hakaret ve tehditlere maruz kaldığını ileri sürerek Pelin Öztekin'den şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.Pelin Öztekin, dün akşam oynanan Beşiktaş-Galatasaray maçını da yakın arkadaşı Kerem Argüden ile locadan izledi.