Yasak Elma\'nın Çağatay\'ı Berk Oktay\'dan ikinci kez kötü haber!

Yasak Elma'nın Çağatay'ı Berk Oktay'dan ikinci kez kötü haber!

  • 15 Mart 2022 22:22
Yasak Elma dizisinde rol alan ve kendisi gibi oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy ile evlilik hazırlığı yapan Berk Oktay cephesinden ikinci kez üzücü haber geldi. Oktay ikinci kez koronavirüse yakalandı.
Berk Oktay, sosyal medya hesabında "Herkese merhabalar. Maalesef ikinci kez koronaya yakalandım. Öncelikle şifa dileklerini ve duasını esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. Beslenmeme, sağlığıma çok dikkat etmeme rağmen virüsten kaçamadım ve bu sefer ciddi anlamda sarstı" dedi.
Oyuncu sözlerine "Yazmamın sebebi, 'Virüs etkisin kaybetti ve artık çok da fazla önleme gerek yok' gibi bir algı oluştu maalesef. Lütfen maskenizden uzaklaşmayın ve olabildiğince tedbirli olmaya devam edin. Toparlıyorum, en kısa zamanda görüşmek üzere. Sevgiler..." diye devam etti.
Sette koronavirüs dalgası olunca diziye ara verildi.
Dizinin yönetmenliğini üstlenen Ece Erdek Koçoğlu'nun koronavirüse yakalanmasının ardından sette çıkan yeni bir vaka, diziye ara verilmesine sebep oldu. Dizinin başrol oyuncularından olan Berk Oktay'ın, Koçoğlu'nun ardından koronavirüs testinin pozitif çıkması hayranlarını üzdü.