Seren Serengil: Ben taklit etmem, taklit edilirim!

Seren Serengil: Ben taklit etmem, taklit edilirim!

  • 14 Şubat 2022 22:33
Geçtiğimiz ay transparan ve iddialı kostüm tercihiyle sahneye çıkan Gülşen'i eleştiren Seren Serengil'in derin dekolteli kıyafeti dikkatlerden kaçmamıştı. Takipçileri tarafından ti'ye alınan Serengil'in gönderisine Gülşen'i taklit ettiğine dair yorumlar yağmıştı.
17 senedir sahnelerden uzak olan Seren Serengil geçtiğimiz gün cesur kıyafetiyle sahnedeydi. Transparan kıyafetiyle sahneye çıkan Gülşen'i eleştiren Seren Serengil, Gülşen'e meydan okummuştu.
Şarkıcı Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde sahnede giydiği iddialı elbisesi hakkında "Gülşen'i taklit ettiği" şeklindeki iddialara, "Ben taklit etmem, taklit edilirim" karşılığını verdi.
Bir güzellik merkezinin kokteyline katılan Seren Serengil, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Ünlü şarkıcı, sahnede giydiği iddialı kıyafet için "Gülşen'i taklit ediyor" yorumları üzerine, "Ben kimseyi taklit etmem, taklit edilirim. Ben aileden öyle büyütüldüm" cevabını verdi. Sahnelere yeniden dönmesiyle ilgili ise "Yeni gelmedim, geri geldim" ifadelerini kullandı.
Kokteylde şarkıcı Ferman Toprak da dikkat çeken açıklamalar yaptı: "Bayanların masrafları çok ağır. Elektrik, su, doğalgaz gibi güzellik masrafları da arttı. "Metroseksüel misiniz?" sorusuna Toprak, "Artık erkekler de eşine, çocuklarına güzel görünmek için bakım yaptırıyor normal olarak” yanıtını verdi.