Eski Survivor tarışmacısı Yiğit Dikmen\'in annesinden Acun Ilıcalı\'ya tepki: Kahrımdan ölmüştüm

Eski Survivor tarışmacısı Yiğit Dikmen'in annesinden Acun Ilıcalı'ya tepki: Kahrımdan ölmüştüm

  • 14 Şubat 2022 21:51
 
Fenomen yarışma programı Survivor 2022 All Star'da sular durulmuyor. Son olarak ada konseyinde Yunus Emre'nin Hikmet'e "Ayı" demesi gündeme geldi.
Yunus Emre'nin Hikmet'e yönelik sözleri bu sefer Acun Ilıcalı'yı çileden çıkardı. Yunus Emre'nin Ilıcalı'ya "İsterseniz yayınlayın. Pişman değilim söylediklerimden sonuçta ayı da bir hayvan kaplan da bir hayvan" sözleri tepki çekti.
Acun Ilıcalı, "Sen ne diyorsun ya? O hayvan bu hayvan falan. Bize muhakeme yapma. Sen kelimelerde cümlelerde kendini tutabileceksin gibi gelmedi bana. Burası oy kullanma yeri hakaret yeri değil. Ama bu takımda hakarete karşı meyil var" diyerek Yunus Emre'ye sert çıktı.
Acun Ilıcalı, Survivor Yunus Emre'ye sert çıkınca Survivor 2014 yarışmacılarından Yiğit Dikmen'in annesi Arzu Dikmen Ilıcalı'nın bu tepkisine isyan etti. Anne Dikmen, Turabi'nin oğluna "İt" demesini hatırlattı.
Anne Dikmen, Twitter yaptığı paylaşımlarla yaşananlara böyle sitem etti:
"Acun Bey herkese onu deme bunu deme diyor. Turabi konseyden benim çocuğuma it dedi, sesiniz çıkmadı onu alıp prodüksiyon bir yıl sonraki yarışmada fragmana koydu. O zaman da ayar çekseydiniz o fragmanı hiç unutamıyorum, kahrımdan ölmüştüm."