Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç evleniyor! Özdemir \'Evet\' dedi

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç evleniyor! Özdemir 'Evet' dedi

  • 14 Şubat 2022 21:37
 
Yaz aylarında aşklarına yelken açan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde ilişkilerine son vermiş ancak 1 ay sonra tekrar bir araya gelmişlerdi. Magazin gündeminden düşmeyen çift hakkında Oğuzhan Koç'un 14 Şubat için çok özel, sevgilisinin unutamayacağı bir parti hazırladığı konuşuluyordu.
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden bomba haber geldi. Şarkıcı Oğuzhan Koç bir süre önce barıştığı sevgilisi oyuncu Demet Özdemir'e hazırladığı sürpriz bir organizasyonla evlenme teklifi etti.
2. Sayfa'dan yapılan paylaşıma göre; Oğuzhan Koç, hazırladığı sürpriz organizasyonla Demet Özdemir'eevlenme teklif etti. Sakiler'in "Dünyadan Uzak" şarkısıyla eşliğinde yapılan evlilik teklifine Demet Özdemir ise "Evet" dedi.
 
Çift, bir ay önce Paris tatili dönüşü ayrılık kararı almıştı. Demet Özdemir, Instagram hesabında Oğuzhan Koç ile olan tüm fotoğraflarını silmiş, Koç da eski sevgilisinin bu hamlesinin ardından birlikte çekilmiş fotoğrafları kaldırmıştı.
İkili, müjdeli haber sonrasında objektiflere böyle poz verdi. Özdemir'in tektaş yüzüğü dikkatlerden kaçmadı. Çiftin bu yaz nikah masasına oturması bekleniyor.