Feyza Aktan\'ın yeni işi belli oldu! Her paylaşım için 5-25 bin TL istiyor

Feyza Aktan'ın yeni işi belli oldu! Her paylaşım için 5-25 bin TL istiyor

  • 14 Şubat 2022 21:13
 
Ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz ile 2018 yılında nikah masasına oturan Feyza Aktan, bu evliliği sayesinde adını duyurmuştu. 15 ay evli kalan ikiyi, anlaşmalı olarak boşandı. Boşandıktan kısa bir süre sonra barışan çiftin ikinci ayrılığı ise skandallarla doluydu.
Genç kadın, Özcan Deniz'in kendisine şiddet uyguladığını öne sürerken Deniz ise Feyza Aktan'ın oğulları Kuzey'le görüşmesini engellediğini iddia etti. Evliliğinden bir oğlu olan Feyza Aktan, Özcan Deniz ile olaylı boşanması sonrası flaş bir atakta bulundu.
Feyza Aktan'ın Instagram'daki takipçi sayısı 109 bine ulaştı ve Aktan sosyal medya reklamlarına başladı. Özcan Deniz ile mahkemelik olmasıyla sık sık gündem olan Feyza Aktan, bakın sosyal medya reklamları için ne kadar ücret talep etmeye başladı...
Feyza Aktan, ünlü markalarla, Instagram hesabından reklam anlaşması ve işbirlikleri yapmak için kolları sıvadı. Instagram'dan paylaşım yapmak için 5 ile 25 bin TL arasında değişen ücretler talep etti. Ancak şu ana dek hiçbir marka, Özcan Deniz'in eski eşiyle iş birliğine yanaşmadı.