Serdar Ortaç\'tan olay yaratan kürtaj itirafı: Aralarında ünlü isimler de var!

Serdar Ortaç'tan olay yaratan kürtaj itirafı: Aralarında ünlü isimler de var!

  • 30 Ocak 2022 14:16
Ünlü şarkıcı Serdar ortaç, dün akşam konsere çıkmadan önce basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yapan Ortaç, bir de çocuk itirafında bulundu.

"ÇOCUĞUM OLACAKTI AMA HEP KÜRTAJ OLDULAR"

Uzun yıllardır baba olmak istediğini söyleyen Serdar Ortaç, bir muhabirin "Bir kez daha aşık olursanız baba olmayı düşünüyor musunuz?" sorusu üzerine"Kaç tane olacaktı hep kürtaj oldular, kaç tane... Yazık..." itirafında bulundu. Ortaç, "Peki bu kürtajı tercih edenler arasında bizim tanıdığımız isimler de var mı?" sorusuna ise "Var. Kaç tane oldu. İstemediler. Gençlerdi. Onlar da haklı bir şey diyemiyorum" cevabını verdi.

"CHLOE'NİN ADINI DUYMAK İSTEMİYORUM"

Eski eşi Chloe Loughnan ile ilgili yönetilmek istenen soruları "Bana ondan bahsetmeyin. Bütün borçlarımı ödedim lanet olsun! 8 senelik kocasının evine haciz koyduran kadına o paralar nasıl yarayacaksa artık bırakın yaram kanasın." ifadelerini kullanan Serdar Ortaç, Loughnan'ın adını bile duymak istemediğini belirtti.

"KİME YAZDIĞIMI UNUTTUM"

Ortaç, "'Nehir Gözlüm' adlı şarkıyı Cansu Dere için mi yoksa Nehir Erdoğan için mi yazdınız?" şeklindeki soruya, "Unuttum arkadaşlar çok uzun zaman oldu" yanıtını verdi.