Yıllar süren küslük bitti: eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu\'nu kaybeden Ece Erken\'e Demet Akalın\'dan küslük bitiren ziyaret!

Yıllar süren küslük bitti: eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybeden Ece Erken'e Demet Akalın'dan küslük bitiren ziyaret!

  • 29 Ocak 2022 17:47
Sunucu Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, önceki gece İstanbul Bakırköy’de Balık restoranında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Acı haberin ardından Ece Erken'in yanına ilk giden isim bir süredir arasının açık olduğu Demet Akalın'dı.
 
Şafak Mahmutyazıcıoğlu, dün memleketi Rize'de düzenlenen cenaze töreninin ardından toprağa verildi. Ece Erken, 7 ay önce evlendiği eşinin cenazesine elinde fotoğrafla geldi. Eşinin tabutuna sarılarak ağlayan Erken, güçlükle ayakta durdu.

KÜSLÜK BİTTİ

Acı haberin duyulmasının ardından Ece Erken'in yanına ilk giden isim Demet Akalın oldu. Bir süredir ünlü sunucu ile küs olan Demet Akalın eşi Okan Kurt ile birlikte, Ece Erken'in yaşadığı eve gitti.
 
Bircan Bali konuyla ilgili olarak "Yılların küslüğü böyle bitti. Demet Akalın gerçek bir kötü gün dostu. Okan Kurt ile geldi Ece'nin ayaklarının dibine sarıldı. Tir tir titriyordu. Tepsilerle yemekler gönderdi. Helva dağıtmış, Kuran okutmuş" dedi.