Seda Sayan hakkında çıkan yedinci kez evleniyor iddiasını yalanladı!

Seda Sayan hakkında çıkan yedinci kez evleniyor iddiasını yalanladı!

  • 11 Mart 2022 17:44
 
Daha önce 6 kez nikah masasına oturan Seda Sayan'ın beraber çalıştığı müzisyen Çağlar Ökten'den evlilik teklifi alığı iddia edilmişti. Seda Sayan'dan konuya ilişkin açıklama geldi.
Seda Sayan'ın 14 Şubat'ta müzisyen Çağlar Ökten'den evlilik teklifi aldığı hatta teklife 'Evet' dediği iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. 7. kez nikah masasına oturacağı konuşulan Sayan, 2. Sayfa programına yaptığı açıklamada Çağlar Ökten ile aralarında bir şey olmadığını sadece birlikte çalıştıklarını ifade etti.
Hakkındaki aşk iddiasının ardından TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programı sunucularına bir ses kaydı gönderen Seda Sayan, hakkındaki aşk iddiasını yalanladı. Seda Sayan gönderdiği ses kaydında "Her ay beni başka bir isimle sevgili misin diye arıyorsun. Yıl olmuş 2022 sen bana sevgili diyorsun. Çağlar benim programdaki orkestramdaki solistim. Aynı zamanda da sahnedeki vokalistim. Çağlar'la birlikte yapımcılık yapmaya başladık. Albüm çıkartıyorum başka bir şey de yok" ifadelerini kullandı.