Rihanna\'nın hamile stili sosyal medyada gündem oldu!

Rihanna'nın hamile stili sosyal medyada gündem oldu!

  • 12 Şubat 2022 20:47
Müzik dünyasındaki çalışmalarını bir kenara bırakıp moda sektörüne yönelen ve iç çamaşırı, plaj giyimi, kozmetik ürünler tasarlayan Rihanna kendi markası Fenty'nin tanıtımı için Los Angeles'a düzenlenen gecedeydi.
Rapçi ASAP Rocky ile yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna'nın 'hamile' olduğu yönündeki dedikodular doğru çıkmıştı. Rihanna'nın anne olmaya hazırlandığı öğrenilmişti.
Rihanna, karnını gözler önüne seren pırıltılı ilginç tasarımlı bir kıyafet giydi. Asap Rocky, Rihanna'yı kameralar önünde öpücüklere boğdu.
Ünlü şarkıcı daha önce gelecek planlarından bahsetmişti. 10 yıl içinde evleneceği kişiyi bulamasa da üç veya dört çocuk yapacağını söyleyen Rihanna, "Bunu kendi başıma yapabilir miyim? Tabii ki evet!" demişti.
Asap Rocky, GQ ile yaptığı röportajda Rihanna'yı "Hayatının aşkı" olarak tanımlamıştı. Gerçek adı "Rakim Nakache Mayers" olan ASAP Rocky, bekar olmaktan çok, bir ilişki içinde olmayı tercih ettiğini ifade etmişti.
Rocky, ayrıca, baba olmayı ve aile kurmayı istediğini de sözlerine eklemişti. Şarkıcı, "Sanırım, harika bir baba olacağımı düşünüyorum. Çok şanslı bir çocuğum olacak." demişti.