Buse Varol ve Alişan cephesinde sular durulmuyor! Boşanma şartı netleşti Alişan\'ın tek kuruşu bile yokmuş

Buse Varol ve Alişan cephesinde sular durulmuyor! Boşanma şartı netleşti Alişan'ın tek kuruşu bile yokmuş

  • 12 Şubat 2022 19:56
2018 yılında nikah masasına oturan ve bir yıl sonra oğulları Burak’ı, 2021’de de kızları Eliz’i kucaklarına alan Alişan ve Buse Varol’un geçtiğimiz hafta, küçük kızları Eliz için ayrı ayrı mekanlarda doğum günü kutlamasıyla ikili hakkındaki ayrılık iddiaları güçlenmişti. Geçtiğimiz yaz aylarında koronavirüse yakalanan abisi Selçuk Tektaş'ı kaybeden Alişan'ın büyük bir üzüntüye kapıldığı ve bir daha toparlanamadığı da gündemde konuşulmuştu. Alişan'ın bu zorlu süreçte Buse Varol ile evliliğinde anlaşmazlıklar çıktığı iddiaları ortaya atıldı ve boşanma dedikoduları aldı başını gitti.
Buse Varol ve Alişan'ın kızlarının doğum gününü ayrı ayrı kutlaması boşanma iddialarını yeniden gündeme getirdi. Buse Varol'un, eşi Alişan ile çekilmiş olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından kaldırması ve alyansını çıkarması da boşanma iddialarını alevlendirdi.
Alişan ile evliliklerinde kriz çıktığı ve boşanacakları iddia edilen Buse Varol geçtiğimiz gün Bebek'te verdiği röportajda aralarında sorunlar olduğunu doğruladı. Evleri ayırmadıklarını ve hala aynı evde yaşadıklarını söyleyen Varol, muhabirlerin 'yüzük' sorusuna "Yüzük bir gösterge değildir arkadaşlar" yanıtını verdi.
Ünlü çiftin boşanma süreci hakkında flaş iddialar ortaya atan Seyhan Soylu, "Buse Varol ayrılma şartı olarak, basında yazıldığı gibi 5 milyon dolarlık ev varmış da anlaşılamamış meselesi değil. Alişan'ın değil 5 milyonluk, 500 TL'lik bir şeyi yok üzerinde. Neden? Alişan'ın tüm yatırımı ve mal varlığı ailesi üzerine yaptırır. Buse yalnızca çocukların üzerine bir ev olsun istemiş" dedi.
Seyhan Soylu, ünlü çift hakkında yeni iddialarda bulundu. Soylu, "Alişan 6 gündür evine gitmiyor annesinde kalıyor. Birincisi Alişan zaten evine gitmiyordu. İlk ben açıklamıştım bunu. Buse de 3-4 gündür evine gitmiyor. Annesinde kalıyor çocuklarla birlikte. İkincisi Buse Varol'un avukatı boşanma hazırlıklarına başladı. Sansasyonlardan uzak nasıl boşanılır diye mahkemeyle ilgili başkan aranıyor." dedi.
Seyhan Soylu sözlerinin devamında ise şu ifadeleri kullandı: "Üçüncüsü ise Buse Varol ayrılma şartı olarak, basında yazıldığı gibi 5 milyon dolarlık ev varmış da anlaşılamamış meselesi değil. Alişan'ın değil 5 milyonluk, 500 TL'lik bir şeyi yok üzerinde. Neden? Alişan'ın tüm yatırımı ve mal varlığı ailesi üzerine yaptırır. Buse böyle yaparak Alişan'dan bir şey alamaz. Mal paylaşımı yok çünkü Alişan'ın böyle bir serveti yok. Şu anki evi de kiradır. Buse yalnızca çocukların üzerine bir ev olsun istemiş. Gayet de makul bir talep. Suzan Hanım bu olaya el koydu ve bir süre ayrı kalmalarını istedi. Suzan Hanım varken, onlar kolay kolay ayrılamazlar. Ayrı kalacaklar ama boşanmayacaklar."