Gülşen\'i çok sert eleştirmişti! Seren Serengil, derin yırtmaçlı elbiseyle sahneye çıktı

Gülşen'i çok sert eleştirmişti! Seren Serengil, derin yırtmaçlı elbiseyle sahneye çıktı

  • 12 Şubat 2022 14:40
Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Gülşen'i konserinde giydiği kıyafet nedeniyle "Striptiz kıyafeti gibi bu kadarı da yemekli ortamlar için avam" diyerek sert bir dille eleştiren Seren Serengil, dün akşam dekolteli bir kıyafetle sahneye çıktı.
Serengil'in kıyafetini gören sosyal medya kullanıcıları ise "Aklıma Gülşen geldi" yorumunu yaparken Serengil eleştirilerin hedefi oldu.
 

"STRİPTİZ KIYAFETİ GİBİ"

Gülşen, sahnede giydiği elbiseli ve şovuyla uzun süredir magazin gündeminin en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Seren Serengil ise Gülşen'in sahne kıyafeti için "Bugüne kadar değil ama son kıyafet külot, sütyen. Olay amacını aştı bence. Striptiz kıyafeti gibi bu kadarı da yemekli masaların olduğu ortam için çok fazla ve avam artık ille şeyini çıkartacaksınız" yorumunu yapmıştı.
Yorumculuğun yanı sıra sahnelere geri dönerek konser veren Seren Serengil, dün akşam bir mekanda sevenleriyle buluştu. Sahnede şarkılarını seslendiren Serengil, derin bacak dekolteli bir elbise tercih etti.
Serengil'in derin dekolteli elbisesi, sosyal medyada gündem olurken, pek çok kullanıcı Serengil'e, Gülşen'e yaptığı yorumu hatırlattı. Sahne fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan Serengil için "Gülşen'i eleştirdin, aynı elbiseyi giymişsin" ve "Gülşen'i taklit etmişsin" yorumları yapıldı.