Hasan Can Kaya, \"Arkada öpüşüyordunuz\" diyerek Caner Cindoruk ve sevgilisini ifşa etti!

Hasan Can Kaya, "Arkada öpüşüyordunuz" diyerek Caner Cindoruk ve sevgilisini ifşa etti!

  • 12 Şubat 2022 14:20
Hasan Can Kaya'nın Exxen'de yayınlanan Konuşanlar programının konuğu Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncusu Caner Cindoruk oldu. Kahkahanın eksik olmadığı Konuşanlar'da Cindoruk'un ilişkisi ifşalandı.
Genç Komedyen Hasan Can Kaya, Konuşanlar programına konuk olan Caner Cindoruk ve sevgilisini ifşa etti. Cindoruk'un hayatında kimse olmadığını söylemesiyle araya giren Kaya, "Arkada menajerinle öpüşüyordunuz" diyerek ikilinin ilişki yaşadığını söyledi.

"KENDİMLE ÇIKMAZDIM"

Cindoruk, Hasan can Kaya'nın "Bir başkası olsan kendinle çıkar mıydın?" sorusuna "Hayır çıkmazdım. İnsanoğlu bu konularda biraz nankör. Bekar olduğu zaman önce bekarlık sultanlık deyip gezer. Ama bir süre sonra canı sıkılır ve birini ister hayatında. Hayatında biri olduğu zamanda belli bir süre sonra bekarlığı özler ya böyle bir şey... Ben şu an o dönemdeyim" cevabını verdi.

"ARKADA ÖPÜŞÜYORDUNUZ"

Aldığı cevaptan memnun olmayan Kaya, Cindoruk'un menajerine dönerek "Siz sevgili değil misiniz?" diye sordu. Caner Cindoruk "Hayır yeni menajerim o" cevabını verince Hasan Can Kaya bombayı patlattı. Kaya'nın "E arkada öpüşüyordunuz" demesinin ardından salonda kahkaha tufanı koparken Cindoruk da "Ayıp sana ya" diyerek karşılık verdi.