Özcan Deniz ile Samar Dadgar\'ın Romantik Sevgililer Günü Yemeği

Özcan Deniz ile Samar Dadgar'ın Romantik Sevgililer Günü Yemeği

  • 16 Şubat 2022 17:46
Özcan Deniz, Feyza Aktan ile olaylı boşanmasının ardından İranlı Samar Dadgar'la yeni bir aşka yelken açmıştı. Ünlü oyuncu ve şarkıcı Deniz, sevgilisiy Dadgar ile birlikte Yeniköy’de objektiflere yansıdı.
Kalbini İranlı modacı Samar Dadgar'a kaptıran Özcan Deniz, geçtiğimiz ay aşkını sosyal medyadan ilan etmişti. Birlikteliklerini sürdüren çift, birlikte Sevgililer Günü'nü kutladı. Yeniköy’deki bir restoranda baş başa yemek yiyen ikili, yaklaşık 4 saat mekanda kaldı.
 
Yeniköy’deki bir restoranda baş başa yemek yiyen Özcan Deniz ve Samar Dadgar çifti, mekan çıkışı soruları yanıtsız bıraktı. Çiftin, koruma ordusuyla dolaşması dikkat çekti. Restorandan korumalarla ayrılan çiftten Samar Dadgar, muhabirlerin sorularını duymamazlıktan gelerek, koşar adım aracına bindi.
Deniz ise, "Sizi uzun zamandır göremiyorduk." diyen basın mensuplarına, "Eee, 14 Şubat..." yanıtını vererek, gülümsedi.
Feyza Aktan ile olaylı bir şekilde boşanan ve oğlu Kuzey'in velayeti için eski eşiyle karşı karşıya gelen Özcan Deniz, konuyla alakalı sorulara teşekkür etmekle yetindi.

AİLESİYLE KARŞI KARŞIYA GELDİ
İddiaya göre; Samar Dadgar ile aşk yaşamaya başlayan Özcan Deniz çok mutlu olsa da Deniz'in ailesi bu ilişkiden çok memnun değil. Genç aşkına maddi ve manevi destekte bulunan Özcan Deniz'in yine genç isim Feyza Aktan ile yaptığı evlilik olaylı bitmişti. Yaşanan olaylara ailede dahil olmuş ve kavgalarla gündeme gelmişlerdi.
Özcan Deniz’in yeni sevgilisi Samar Dadgar ile beraberliği geçmişte yaşanan bu kötü deneyimler sebebiyle aile tarafından onaylanmıyor. İlişkiyi onaylamayan anne Kadriye Deniz, iddiaya göre oğluyla yaşadığı evi terk etti, oğlunu sosyal medyadan da engelledi.
Oğlunun eski eşi Feyza Aktan’la olaylı boşanma sonrası yeniden üzülmesini istemeyen annenin bu beraberlik için “Rızam yoktur” dediğini Seren Serengil Söylemezsem Olmaz yayınında açıkladı.