Demet Özdemir-Oğuzhan Koç: Azıcık sürpriz bıraksaydınız!

Demet Özdemir-Oğuzhan Koç: Azıcık sürpriz bıraksaydınız!

  • 16 Şubat 2022 17:08
Oyuncu Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç, nikah masasına oturuyor. Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Kısa süre ayrı kaldığı sevgilisiyle yeniden barışan Oğuzhan Koç, "14 Şubat Sevgililer Günü"nde gerçekleştirdiği evlenme teklifi için büyük hazırlık yaptı.
Oğuzhan Koç, "14 Şubat Sevgililer Günü"nde Demet Özdemir'e edeceği evlilik teklifi öncesinde objektiflere yansıdı. Ünlü oyuncu, kendisini görüntüleyen muhabirlere, "Bize azıcık bir sürpriz bıraksaydınız" diyerek, gülümsedi.
 
Milyonluk araçla sevgilisini evinden alan şarkıcı, evlilik teklifi öncesi görüntülendiğini fark edince arabasını kenara çekerek, soruları yanıtladı. Demet Özdemir, "Bize azıcık bir sürpriz bıraksaydınız." diyerek, söze başlayınca Oğuzhan Koç ise, "Evet, gerçekten..." ifadeleriyle sevgilisini destekledi.
 
"14 Şubat" ile alakalı konuşan Koç, "Herkesin Sevgililer Günü kutlu olsun, biz çok mutluyuz. Allah herkesi mutlu mesut etsin." ifadelerini kullandı.
 
Oğuzhan Koç, basın mensuplarının, "Damat gibi giyinmişsiniz." sözleri üzerine, "Nasıl gerekiyorsa öyle giyindik." şeklinde konuştu. Koç, sürpriz evlenme teklifiyle alakalı, "Müsaade ederseniz olacak." derken, Özdemir ise bu sırada kahkahayı patlattı.

Çift, ardından akşam saatlerinde paylaştıkları fotoğraflarla ilişkilerini resmiyete döktüklerini duyurdu.
 
"Sakiler Grubu"nun da şarkılarıyla eşlik ettiği organizasyonda Demet Özdemir, "14 Şubat Sevgililer Günü"nde Oğuzhan Koç’un "Dünyadan Uzak" şarkısıyla evlilik teklifine "Evet" yanıtını vermişti.

Ayrıca Özdemir'in tektaş yüzüğü dikkatlerden kaçmamıştı. 4 karatlık yüzüğün ünlü oyuncu için özel olarak tasarlandığı belirtilmişti. Çiftin, bu yaz nikah masasına oturması bekleniyor.