Özcan Deniz ile 23 yaş küçük sevgilisi Samar Dadgar evleniyor mu?

Özcan Deniz ile 23 yaş küçük sevgilisi Samar Dadgar evleniyor mu?

  • 12 Mart 2022 14:47
 
Ünlü şarkıcı Özcan Deniz ile yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Samar Dadgar'ın nikah masasına oturacağı konuşuluyor. Dadgar, önceki gün tektaş yüzüğünü paylaşarak evlilik dedikodularını alevlendirdi.
49 yaşındaki şarkıcı Özcan Deniz'in, eski eşi Feyza Aktan'ı darp ettiği iddiasıyla 1 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davada mahkeme, Özcan Deniz'in beraatına karar verdi.
8 Mart'ta bir mekanda sahneye çıkan Deniz, yaşananların ardından Feyza Aktan'ı affettiğini söyledi. Uzun süredir 26 yaşındaki modacı Samar Dadgar ile aşk yaşayan Deniz'den sürpriz bir hamle de geldi.
Özcan Deniz'in kendisinden 23 yaş küçük sevgilisi Samar Sadgar'a evlilik teklifi ettiği iddia edildi. Deniz ile bu zamana kadar çekilmiş romantik anlarını bir video haline getiren modacı, tektaş yüzüğünü paylaştı "Hediye gibi geldin hoş geldin" yazarak Özcan Deniz'i etiketledi. Özcan Deniz ise sevgilisinin paylaşımına sessiz kaldı.
Seren Serengil, yorumcusu olduğu 'Söylemezsem Olmaz' canlı yayınında, oğlunun eski eşi Feyza Aktan’la olaylı boşanma sonrası yeniden üzülmesini istemeyen anne Deniz'in, oğluyla yaşadığı evden ayrıldığı ve bu beraberlik için “Rızam yoktur” dediğini belirtmişti.