Her şey bitti! Hande Erçel\'in Kerem Bürsin hamlesi karşılıksız kalmadı

Her şey bitti! Hande Erçel'in Kerem Bürsin hamlesi karşılıksız kalmadı

  • 19 Şubat 2022 19:11
Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkının geri dönülemez şekilde bittiği iddiaları, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ünlü oyuncular hakkında daha önce de Erçel'in, Kerem Bürsin'in yeni projesindeki partneri Demet Özdemir'i kıskandığı kriz yaşadıkları iddia edilmişti. Bürsin'in, sevgilisiyle barışmak için yakın çevresini devreye soktuğu öne sürülmüştü. Ancak Erçel'in, arkadaşlarına "Tamamen bitti, artık dönüş yok" dediği belirtilmişti.
İkili, çok konuşulan ayrılık dedikoduları karşısında sessiz kalıp, herhangi bir açıklamada bulunmamıştı. Ancak ünlü çift cephesinde flaş bir gelişme yaşandı. Hande Erçel, Kerem Bürsin ile olan bazı fotoğraflarını sildi. Kerem Bürsin'den sürpriz hamle geldi.
 
Önce sevgilisinin yorumlarını silen oyuncu Erçel daha sonra ise çoğu fotoğrafı sayfasından kaldırdı. Erçel'in kalan fotoğraflarının altına "Lütfen bu aşkı bitirme" yorumları yağıyor.
Başrolü paylaştıkları 'Sen Çal Kapımı' dizi setinde tanışarak aşk yaşamaya başlayan Kerem Bürsin ile Hande Erçel, gittikleri Maldivler tatilinde ilişkilerini ilan etmişti. Geçtiğimiz ay basına yansıyan ayrılık haberiyle sevenlerini üzen ikili sessiz kalmayı tercih etti. Erçel'in hamlesi ise "Büyük aşkı bitti" şeklinde yorumlandı.
Ayrıldıkları iddia edilen ancak haberlere sessiz kalan ünlü çiftten Hande Erçel, Kerem Bürsin ile olan fotoğraflarının bazılarının önce yorumlarını ardından da fotoğrafın kendisini sildi. Hande Erçel'in kalan postlarının altına ise "Bunu da sil bari" yorumları yağıyor.
Kerem Bürsin'in ise sayfasında fotoğraflar duruyordu. Ancak Erçel'in bu hareketi ise karşılıksız kalmadı. Kerem Bürsin de sevgilisi Hande Erçel ile olan bütün tatil fotoğraflarını sildi.