Ayça Ayşin Turan, Alp Navruz hakkındaki o soruyu duyunca utandı!

Ayça Ayşin Turan, Alp Navruz hakkındaki o soruyu duyunca utandı!

  • 19 Şubat 2022 17:25
 
 
'Ada Masalı' dizisinde iki sevgiliyi canlandıran Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz, dizi bittikten sonra aşklarını ilan etmişti. Etiler'de objektiflere yansıyan güzel oyuncu, özel hayatıyla ilgili yöneltilen soru karşısında ne diyeceğini bilemedi.
Muhabirlerle sohbet eden Ayça Ayşin Turan, "Dizi aşkı gerçek oldu. Rol arkadaşınız Alp Navruz ile aşk yaşıyorsunuz. Bununla ilgili neler söyleyeceksiniz?" sorusunu duyunca utandı. Güzel oyuncu, "Zaten her şeyi biliyorsunuz. Ne söyleyeyim? Beni çok utandırdınız. Her şey güzel gidiyor. Her şey yolunca" yanıtını verdi.
 
Gazetecilerle ayak üstü sohbet eden oyuncu, "Dizimizi bitirdik. Şu an dinlenmekle geçiyor. Gelen projeleri okuyoruz. Güzel projeyi bekliyoruz" dedi.
Alp Navruz ile çok güzel bir enerji yakaladıklarını belirten oyuncu, "Birlikte bir proje gelirse seve seve oynarız. Ben Alp'le çalışmayı çok seviyorum" açıklamasını yaptı. İçeride oturduğu sırada kendisi için 20 tweet atılan oyuncuya bunun hatırlatılması üzerine, "Böyle dönüşlerin olması beni çok heyecanlandırıyor. Gurur verici bir durum. Çok mutlu oluyorum" ifadelerini kullandı.