Hülya Avşar 12 yıl sonra aradığı aşkı buldu: Cemal Güzelci ile sarmaş dolaş görüntülendi

Hülya Avşar 12 yıl sonra aradığı aşkı buldu: Cemal Güzelci ile sarmaş dolaş görüntülendi

  • 19 Şubat 2022 16:02
 
Yıllardır sadece işi ve açıklamalarıyla gündem olan başarılı şarkıcı Hülya Avşar'ın 12 yıllık yalnızlığı son buldu. Özel hayatını basından uzak tutan ünlü isim, geçtiğimiz çarşamba akşamı, yeni sevgilisiyle görüntülendi.
12 yıldır yalnız olan sanatçı, sonunda pes etti. Avşar ile bir süredir birlikte olduğu öğrenilen iş insanı Cemal Güzelci'yi ilk kez GÜNAYDIN görüntüledi. Cemal Güzelci ile Avşar, romantik akşam yemeği sırasında neşeli anlar yaşadı. Yeni sevgili, Hülya Avşar'ı alnından öperken de görüntülendi. İşte Hülya Avşar'ın 12 yıl sonraki ilk sevgilisi!
ki sevgili, çarşamba akşamı Yeniköy'deki Apartıman isimli mekana gitti. "Benim için her şey kısmet! Dil, din, ırk fark etmez, karşımdaki kişinin beni heyecanlandırması yeter" diyen sanatçı, sonunda aradığı aşkı bulmuş oldu.
14 Şubat Sevgililer Günü'nü eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile geçiren Hülya Avşar, "Sevgiliniz var mı?" sorusuna, "Benim o kadar çok sevgilim var ki. Gerçekten bütün gün sevgililerimle paylaşmaktan zaman nasıl geçti anlamadım. O kadar çok sevgilim var ki harem kurdum" cevabını verdi.
Hayalindeki erkeği de tarif eden Avşar, "Instagram'ı olan bir sevgili istemem! Ben erkeklere Instagram'ı yakıştırmıyorum, bana göre değil, spor yapmayan insanlar da bana göre değil. Sosyal medyada vakit geçiren erkekler de bana göre değil. Onun için o tarz biri hiç olmaz." dedi.