Hadise ve Mehmet Dinçerler çiftinin düğün tarihi belli oldu! Düğün için Kadir Gecesi\'ni seçtiler.

Hadise ve Mehmet Dinçerler çiftinin düğün tarihi belli oldu! Düğün için Kadir Gecesi'ni seçtiler.

  • 25 Ocak 2022 20:18
Ünlü şarkıcı Hadise, bir süredir aşk yaşadığı iş insanı Mehmet Dinçerler ile evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Hadise, sevgilisinin evlilik teklifine "Evet" yanıtını vermiş bu anları sosyal medya hesabından romantik bir video ile paylaşmıştı. Sevgilisinin kollarında, "Bizim hikayemiz şimdi başlıyor" diyen Hadise muradına eriyor. Hadise ile Mehmet Dinçerler'in merakla beklenen düğün tarihi belli oldu. İşte Hadise ile Mehmet Dinçerler'in düğün tarihi...

AİLEYE GİRDİ

Bir süredir iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşayan Hadise, geçtiğimiz günlerde sevgilisinden aldığı evlilik teklifini kabul etti. Evlilik teklifinin ardından müstakbel görümcesinin düğününe katılan şarkıcı, kayınvalidesi ve görümceleriyle karşılıklı oynadı.
Ünlü çift, kendi düğünleri için de hazırlıklara başladı. 36 yaşındaki popçu, evlilik yolunda ilk adımı attığı Mehmet Dinçerler ile kardeşi Tuğba’nın düğününe katılmıştı. Aile pozu veren Hadise, müstakbel kayınvalidesi ve görümceleriyle bol bol eğlenmişti.

KADİR GECESİ EVLENMEK İSTİYORLAR

Geçtiğimiz günlerde evlilik kararı alan Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti düğün için hazırlıklara başladı. Sosyal medyada gündem olan bir iddiaya göre Hadise ve Mehmet Dinçerler düğün tarihine karar verdi. Hadise ve Mehmet Dinçerler 27 Nisan'da nikah masasına oturuyor. İkilinin bu tarihi seçmelerinin nedeni ise o günün Kadir Gecesi'ni denk geliyor olması. Hadise ve sevgilisi bu tarihin kendilerine daha uygun ve hayırlı olacağına karar vermiş. Hadise ve sevgilisi nikah işlemlerine ve düğün hazırlıklarına da başladı.