Şarkıcı Gülşen\'den bir iddialı seçim daha!

Şarkıcı Gülşen'den bir iddialı seçim daha!

  • 25 Ocak 2022 18:38
Gülşen'in geçtiğimiz hafta transparan giymesi ve kalça dansı yapması büyük gündem olmuştu. Tepkilerden sonra açıklama yapan Gülşen "Hiçbir sıfatın kölesi değilim. Kimseye ait değilim. Ben kendimim. Kendime aitim" demişti. Gülşen yine muhteşem fiziğini sergileyeceği bir seçimde bulundu.

"SÖZ VERDİK O AKŞAM BİRBİRİMİZE"

Giydiği iddialı sahne elbiseleriyle konuşulan Gülşen, son konserinde de cesur bir tercih ile hayranlarının karşısına çıktı. Gülşen son olarak İstanbul'da sahne aldı. Sahneye uzun yırtmaç detaylı ve göğüslerinden iple bağlanan bir elbiseyle çıkan Gülşen sütyen tercih etmedi. İddialı seçimiyle verdiği pozları paylaşan şarkıcı "Söz verdik o akşam birbirimize. Tekrar kavuşacağız. Sizi çok seviyorum" dedi.

YİNE İDDİALI

Sütyensiz elbisesiyle dikkat çeken Gülşen'e hayranları beğeni yağdırdı.Ünlü popçu, derin göğüs dekolteli ve yırtmaçlı elbisesiyle yine adından söz ettirdi. Gülşen'in iddialı seçimine hayranları beğeni yağdırdı. Hayranları Gülşen'e "Gördüğüm en estetik vücut" yanıtını verdi. "Bu sene senin yılın.", "Harikasın." ve "Hep olaysın!" şeklinde yorumlarda bulundu.