Hadise ile Mehmet Dinçerler evleniyor!

Hadise ile Mehmet Dinçerler evleniyor!

  • 21 Ocak 2022 14:39
Geçen haziran ayında oyuncu Kaan Yıldırım’la ilişkisine nokta koyan popçu Hadise, iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlamıştı.
 
Hadise, sevgilisi Mehmet Dinçerler'den dün akşam evlilik teklifi aldı. 'Evet' yanıtını veren popçu, Dinçerler'e sarılıp yüzüğünü gösterdiği videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Hadise Instagram'ın paylaştığı 'I said yes' (Evet dedim) notu ile sevgilisi Mehmet Dinçerler'in evlenme teklifini resmen ilan etti.
 
 
 

EVLİLİK TEKLİFİNİ KABUL ETTİ

Hadise ile Mehmet Dinçerler, evlilik için ilk adımı attı. İş insanı, popçu sevgilisine evlilik teklifi yaptı. O anları Instagram hesabından duyuran Hadise, tektaşını gösterdiği videoya, “Bölümümüz şimdi başlıyor” diye yazdı.
 
 

YÜZÜĞÜN FİYATI DİKKAT ÇEKTİ

Hadise'nin evlenme teklifi almasının ardından yüzüğünün fiyatı merak konusu oldu. Hadise'nin yaptığı paylaşımda herkese gösterdiği yüzüğün Marisa Perry marka ve değerinin 3.133.280 TL olduğu iddia edildi.
 
 

"SONSUZA DEK..."

Daha önce Sevgilisiyle Fransa'ya giden ve Eyfel Kulesi karşısında el ele çekildikleri fotoğrafı Christina Aguilera'nın 'Unless It's With You' adlı şarkısıyla paylaşan Hadise, bu kareye "Sonsuza dek" notunu düşmüştü.