İrem Sak\'tan sürpriz aşk itirafı: Furkan Korkmaz ile aşk yaşadığını en sonunda itiraf etti!

İrem Sak'tan sürpriz aşk itirafı: Furkan Korkmaz ile aşk yaşadığını en sonunda itiraf etti!

  • 20 Ocak 2022 18:41
Nişantaşı City'de objektiflere takılan İrem Sak, gazetecilerin sorularını cevapladı. 35 yaşındaki oyuncu İrem Sak, dört ay önce birlikte görüntülenmelerine rağmen ilişkiyi yalanladığı, kendisinden 11 yaş küçük basketbolcu Furkan Korkmaz ile aşk yaşadığını bu kez itiraf etti. İrem Sak'ın, daha önceki açıklaması hakkında "Siz de inandınız mı?" sözleri dikkat çekti. İşte magazin gündemine bomba gibi düşen İrem Sak, Furkan Korkmaz aşkının tüm detayları…
 
 

"EVET, HAYATIMDA BİRİ VAR"

Milliyet'in haberine göre; Özel hayatını hakkında da açıklamalarda bulunan 35 yaşındaki güzel, 11 yaş küçük basketbolcu Furkan Korkmaz ile aşk yaşadığını ilk kez itiraf etti. Sak, "Hayatınızda biri var mı?" sorusunu "Evet, hayatımda biri var. En son duyduğunuz şey doğruydu" şeklinde cevapladı.
 
 
Daha önce Furkan Korkmaz birlikte görüntülenen oyuncu, o dönem bu ilişkiyi yalanladığının hatırlatılması üzerine, "Siz de inandınız mı?" şeklinde karşılık verdi.

"SİZ NEREDEN ÇIKTINIZ?"

İkili, Eylül 2021'de Yeniköy'de bulunan bir kebapçı girişinde objektiflere yakalanmıştı. Bir anda basın mensuplarını karşısında gören İrem Sak, ne yapacağını şaşırmış, "Aman, siz nereden çıktınız?" demişti.
 
 
Sevgilisinin arkasından koşar adım mekana giren Furkan Korkmaz, soruları yanıtsız bırakmıştı. Oyuncunun menajeri ise hemen gazetecileri arayarak, "Onlar sadece iki yakın arkadaş. Aralarında 11 yaş var" sözleriyle aşkı yalanlamıştı.