Gülşen-Ozan Çolakoğlu çiftinden \'boşanma\' iddialarına yanıt geldi!

Gülşen-Ozan Çolakoğlu çiftinden 'boşanma' iddialarına yanıt geldi!

  • 18 Ocak 2022 16:15
Son dönemde tercih ettiği iddialı sahne kostümleriyle magazin gündeminden düşmeyen Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu'nun evliliklerinde kriz yaşadığı ileri sürüldü. Boşanma kararı aldıkları söylenen ünlü çiftten, çıkan haberlere yanıt gecikmedi
 
 

MENAJERİ KONUŞTU 

Gülşen'in menajeri Haluk Şentürk yaptığı açıklamada, "Kesinlikle yalan haber. Hatta çok mutlular. Gülşen Hanım böyle konularda konuşmayı sevmez biliyorsunuz. Ozan Bey'in de evden ayrılması söz konusu değildir. " ifadelerini kullanarak iddiaları yalanladı.
 

BOŞANACAKLAR MI?

Azur Benan adında bir erkek çocukları olan Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu, önceki gün stüdyoya girerken görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden ikili, boşanacakları iddialarına yanıt verdi.
 
 
 

'ELEŞTİRİLER BENİ ETKİLEMİYOR'

Sahne kıyafetleriyle ilgili konuşan 45 yaşındaki şarkıcı, "Hiçbir şey demeyeceğim. Ben işimi gücümü yapıyorum. Gelen eleştiriler beni etkilemiyor" ifadelerini kullandı. Eşi Ozan Çolakoğlu ise "Gülşen'in kıyafetlerine karışmam mümkün değil. O kendine neyi yakıştırıyorsa giyebilir. İşini yapıyor" şeklinde konuştu.
 
 

'BOŞANMA YOK, HER ŞEY YOLUNDA'

Boşanma iddialarına da açıklık getiren ünlü ikili, "Boşanma yok, her şey yolunda ve çalışmaya devam ediyoruz. Haberi sizden duyduk. Hem sahne, hem stüdyo tarafında yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Normal insanlar gibi ev hayatımız, çocuğumuz ve işimiz var" dedi. Gülşen, son olarak yeni şarkı çalışmaları için stüdyoya kapanacaklarını söylerken, "Şarkımı bitiriyoruz, çok az kaldı. Şubatta geliyor yeni şarkı Allah kısmet ederse" dedi. Bu arada Gülşen'in parmağında yüzük olmaması dikkat çekti.