Ayça Ayşin Turan’dan sevgilisi Alp Navruz\'a büyük jest!

Ayça Ayşin Turan’dan sevgilisi Alp Navruz'a büyük jest!

  • 17 Ocak 2022 17:35
Başrollerini Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan'ın paylaştığı "Ada Masalı" dizisi geçen haftalarda final yapmıştı. Birbirlerine çok yakıştırılan oyuncuların, kısa süre sonra birlikte olduğu ortaya çıkmıştı. Aşkını itiraf eden "Şu an gayet güzel gidiyor, mutluyuz" sözleriyle Navruz, Turan ile beraberliğine tam gaz devam ediyor. Ayça Ayşin Turan, son olarak 32 yaşına giren sevgilisi Alp Navruz'a doğum gününde şaşırtan bir sürpriz yaptı. Yakışıklı oyuncu, sevgilisinin bu jesti karşısında büyük bir mutluluk yaşadı.
 
 

"SEVGİLİSİNE BÜYÜK JEST"

Snob Magazin'de yer alan habere göre; Ayça Ayşin Turan, oyunculuğun yanı sıra Edebiyat ile ilgilenen sevgilisi Alp Navruz'a doğum günü hediyesi olarak sürpriz bir jestte bulundu.
 
Ayça Ayşin Turan, sevgilisi adına popüler bir yayınevi ile anlaştı. Sevgilisinin bu jesti karşısında büyük bir mutluluk yaşayan Navruz, uzun yıllardır yazdığı şiirlerini kitap haline getirebilecek.
 
 

NE DEMİŞTİ?

 
Geçtiğimiz yıllarda bir dergiye röportaj veren Alp Navruz, şöyle demişti:
 
"Şiir ve öyküler yazıyorum. Konu ve içerik sınırlamam yok. Şiirlerimi kitap haline getirmeyi düşünüyorum."
 
 

ROMANTİK PAYLAŞIM

 
Öte yandan Ayça Ayşin Turan, sevgilisi Alp Navruz'un doğum gününü, "İyi ki doğdun yeşil. Nice güzel yaşlara" notuyla paylaştığı bir kareyle kutladı.